Jedna z czytelniczek portalu „Przytulność” postanowiła podzielić się swoją historią. Autorka listu nie ukrywa, że ostatni czas nie jest dla niej łatwy. Ma za sobą kilka nieprzespanych nocy i nie jest w stanie na niczym się skupić. Wszystko przez zdradę męża.

Wyrzuciłam męża z domu

Autorka listu, kiedy tylko dowiedziała się o zdradzie męża, postanowiła wyrzucić go z ich wspólnego domu. Nie mogła na niego patrzeć, tym bardziej że nie była to pierwsza zdrada, jakiej się dopuścił. Niemal dekadę temu zdrada doprowadziła ich do rozstania. Przez miesiąc mieszkali oddzielnie. W tym czasie mąż błagał ją o wybaczenie. Płakał, kajał się i w końcu zdecydowała się mu wybaczyć.

Tamtym razem mu wybaczyła, choć jak sama pisze, „nigdy nie zapomniała”. Podświadomie spodziewała się, że prędzej, czy później jej mąż znów ją zdradzi. Jej najczarniejsze przewidywania spełniły się. Początkowo jej mąż uparcie milczał, jednak przyparty do muru w końcu się poddał.

„Mąż tylko zapytał, po co chcę znać szczegóły. Czy od nich nie będzie tylko bardziej bolało” – napisała w liście.

Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię

Zdrada to nie koniec

W końcu wyszło na jaw nie tylko, że miał romans, ale doczekał się ze swoją kochanką dziecka. Jego córeczka ma już dwa i pół roku. Mąż zapewnił ją jednak, że nie kocha kochanki i jego serce należy nadal do żony.

„Informacja o dziecku wprawiła mnie w kompletny szok. Nasze dzieci mają już po dwadzieścia kilka lat, mają własne rodziny. W przyszłym roku po raz pierwszy zostaniemy dziadkami. A tu takie coś” – napisała w swoim liście.

Autorka listu najchętniej rozwiodłaby się z mężem, ale obawia się, że zostanie sama. Jest już po pięćdziesiątce i trudno jej będzie ułożyć sobie życie.

Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię

Co byście jej doradzili?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Zaczęłam traktować teściową tak, jak ona traktowała mnie. Inaczej nie mogłam

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Posiadłość Dawida i Marty Kubackich wygląda jak w bajce. Widok z okna wręcz powala na kolana. Skoczek narciarski z rodziną mieszka w pięknym miejscu

O tym się mówi: Nie na takie wiadomości liczyli fani Céline Dion. Siostra artystki zdradziła, w jakim jest teraz stanie. Jej słowa nie napawają optymizmem