Katarzyna Cichopek, znana polska aktorka i była gwiazda "M jak miłość", wraz z partnerem, dziennikarzem Maciejem Kurzajewskim, obecnie przeżywają niezapomniane chwile w Stanach Zjednoczonych. Choć początkowo Cichopek podjęła się podróży sama, miłość i tęsknota spowodowały, że Kurzajewski szybko zdecydował się do niej dołączyć, pomimo obowiązków służbowych w Polsce.

Para, która od zeszłego roku stanowi częsty temat doniesień mediów plotkarskich, tym razem zaskoczyła swoimi niecodziennymi perypetiami w Stanach. Katarzyna Cichopek, po rozwodzie z Hakielem, oficjalnie potwierdziła swój związek z dziennikarzem, co tylko podgrzewało zainteresowanie życiem prywatnym gwiazdy.

Ostatnio Cichopek otrzymała propozycję poprowadzenia serii koncertów dla Polonii w Stanach Zjednoczonych. Mimo że samolotem do Ameryki poleciała solo, na lotnisku doszło do wzruszającej sceny, kiedy to Maciej Kurzajewski, nie wytrzymując tęsknoty, postanowił dołączyć do swojej ukochanej po kilku dniach.

Jednak to, co miało być jedynie wsparciem dla Cichopek, przerodziło się w coś znacznie więcej. Okazuje się, że Maciej Kurzajewski nie tylko towarzyszył partnerce przed jej występami, ale również znalazł sobie pracę, dzięki której zarobi 10 tysięcy dolarów. Informator portalu ShowNews.pl zdradził, że para nie tylko świetnie czuje się razem na scenie, ale także spędza czas na zwiedzaniu Chicago i planowaniu przyszłości, w tym być może zakupie sukni ślubnej.

Czyżby to oznaczało, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski szykują się do ślubu? Plotki na ten temat krążą, a para, zdająca się być jak ryby w wodzie zarówno w życiu, jak i na scenie, utrzymuje w tajemnicy swoje plany na przyszłość. Mimo wszystko ich pobyt w Stanach Zjednoczonych zapowiada być nie tylko artystycznym, ale także pełnym niespodzianek okresem, szczególnie w świątecznym nastroju.

To też może cię zainteresować:
Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: