Portal „Twoja Strona” podzielił się historią Darii, która zdecydowała się kupić zmywarkę. Nie spodziewała się, że ten zakup wywoła w domu taką awanturę, jakiej w historii swojego małżeństwa kobieta nie pamiętała.

Nikt nie chciał tego robić

Daria nie znosiła myć naczyń, podobnie zresztą jak jej mąż. Choć na początku dzielili się tym przykrym obowiązkiem domowym, z czasem mąż całkiem ignorował stos naczyń piętrzących się w zlewie. Mężczyzna pozwalał sobie nawet na żarty, że ożenił się właśnie po to, żeby nie musieć zmywać. Nie trudno się domyślić, że Darii podobne dowcipy wcale nie bawiły.

Ciągłe mycie naczyń doprowadziło do tego, że kobieta dorobiła się choroby skóry dłoni. Po wizycie u dermatologa nawet nie od razu powiedziała o tym mężowi, bo nie chciała kolejnych żartów. W końcu jednak zdecydowała się o wszystkim otwarcie opowiedzieć. Zdecydowali się na wprowadzenie grafiku zmywania.

Niestety rozwiązanie to funkcjonowało w ich domu tylko przez kilka dni, po których znów mąż zaczął omijać zlew wielkim łukiem.

Para/YouTube @Ekstra News
Para/YouTube @Ekstra News
Para/YouTube @Ekstra News

Zakup, który wywołał burzę

W końcu Daria postanowiła kupić sobie zmywarkę, która raz na zawsze rozwiąże problem. Zaraz po pracy poszła do sklepu i kupiła urządzenie. Miała szczęście, bo jeszcze tego samego dnia sprzęt został dostarczony do domu.

Kobieta była bardzo zadowolona z zakupu, jednak jej mąż widząc nowe urządzenie, wcale się nie ucieszył. Jego zdaniem zakup był całkowicie niepotrzebny. Na koniec dodał, że „jego rodzice nie mieli zmywarki, a matka dawała sobie radę ze wszystkim”.

Para/YouTube @Wzruszające historie
Para/YouTube @Wzruszające historie
Para/YouTube @Wzruszające historie

A wy, co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Mój mąż krótko po ślubie został inwalidą. Wszyscy namawiali mnie, żebym go zostawiła

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Anna Kalczyńska odniosła się do zmian, jakie zaszły w "Dzień dobry TVN". Jak ocenia nowy duet prowadzących śniadaniówkę. Padły bardzo wymowne słowa

O tym się mówi: Zmiany w „Wiadomościach”. Umowę rozwiązała nie tylko Danuta Holecka. Z serwisu informacyjnego TVP znika kolejne znane nazwisko