Ostatnie doniesienia w brytyjskich mediach podgrzewają atmosferę spekulacji dotyczących ewentualnego powrotu księcia Harry'ego i Meghan Markle do Wielkiej Brytanii. Mimo skomplikowanych relacji z rodziną królewską, para wydaje się zastanawiać nad możliwością ponownego osiedlenia się w Europie. Czyżby następowało pojednanie po latach skomplikowanych relacji?

Książę Harry i Meghan Markle, od czasu decyzji o opuszczeniu Wielkiej Brytanii, stali się postaciami kontrowersyjnymi, a ich relacje z rodziną królewską były dalekie od ideału. Zdecydowali się na życie w Stanach Zjednoczonych, ale zdaniem niektórych ekspertów, "amerykański sen" nie spełnia oczekiwań pary.

Według jednego z brytyjskich ekspertów, Meghan i Harry mogą być rozczarowani obecnym stylem życia w Stanach Zjednoczonych. Kinsey Schofield, specjalista od spraw królewskich, twierdzi, że młodszy syn króla Karola III odczuwa głębokie uczucie samotności w swoim luksusowym apartamencie w Montecito i żałuje utraty więzi z Wielką Brytanią.

"Tęskni za światem, który za sobą zostawił" - wyznacza Schofield w rozmowie z GB News. Słowa te nabierają szczególnego znaczenia po niedawnej wypowiedzi księcia Harry'ego, który zasugerował, że rozważa spędzanie więcej czasu w Wielkiej Brytanii. W oświadczeniu złożonym podczas przesłuchania w Sądzie Najwyższym, książę napisał: "Wielka Brytania jest moim domem. To centralny punkt dziedzictwa moich dzieci i miejscem, w którym chcę, aby czuły się jak w domu, tak samo jak czują się będąc w USA".

Czy te słowa wskazują na możliwość powrotu księcia i jego małżonki do Europy? Czy po latach spędzonych za oceanem para zdecyduje się osiąść na stałe w Wielkiej Brytanii? Pytania te budzą ciekawość fanów i obserwatorów życia królewskiego, a ewentualny powrót mogłoby również oznaczać odnowienie relacji z członkami rodu Windsorów. Czekamy z niecierpliwością na dalszy rozwój sytuacji i ewentualne oficjalne oświadczenie pary.

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Mój mąż krótko po ślubie został inwalidą. Wszyscy namawiali mnie, żebym go zostawiła

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tak karmieni są osadzeni w polskich więzieniach. Zdjęcia więziennego posiłku obiegły media