Andrzej z miejsca stracił głowę dla swojej przyszłej żony. Jego uczucie nie osłabło nawet po ślubie. On pracował na uczelni, gdzie był wykładowcą, a Kasia jako kosmetyczka. Kasia stykała się w pracy z pięknymi i wytwornymi kobietami, do których starała się upodobnić.

Kasia bardzo kochała swojego męża. Świetnie do siebie pasowali. Andrzej był cudowny. Dawał jej prezenty przy każdej okazji, ale jednak wciąż w ich związku czegoś jej brakowało. Owo coś poczuła przy Marcinie. Był od niej młodszy o 8 lat.

Kobieta i mężczyzna/YouTube @Wiem
Kobieta i mężczyzna/YouTube @Wiem
Kobieta i mężczyzna/YouTube @Wiem

Był wysoki, przystojny i lubił szaleństwo. Przy nim czuła ekscytacje i miała wrażenie, że wszystko jest możliwe. Z nim nigdy nie było nudno, bo był nieprzewidywalny. Imponował jej tym. Starała się ukrywać przed mężem swój romans, choć czasem nachodziła ją myśl, żeby odejść od męża.

Zwierzyła się z tego tylko najlepszej przyjaciółce. Ta ją ostrzegała, że Andrzej może odkryć jej skok w bok i złoży papiery rozwodowe, ale ona była pewna, że mąż niczego się nie domyśli. Kaśka była pewna, że jej mąż nic nie zauważył, ale się myliła.

Dostrzegł, że zaczęła wracać do domu w lepszym humorze. Zaczęła też przywiązywać jeszcze większą wagę do tego, jak wygląda. Zastanawiał się, czy nie ma innego. Bał się jednak zapytać o to wprost. Nie chciał zniszczyć ich małżeństwa. Długo walczył ze sobą, ale w końcu uznał, że nie będzie drążył i zaczął udawać, że nie widzi tych subtelnych znaków, że w życiu żony jest ktoś jeszcze.

Mężczyzna/YouTube @Czas na Historię
Mężczyzna/YouTube @Czas na Historię
Mężczyzna/YouTube @Czas na Historię

Mijały lata, a oni nadal byli razem. Andrzej miał coraz większe problemy z pamięcią. Zdarzało się, że nie rozpoznawał ludzi ze swojego otoczenia, choć nigdy nie zapominał Kaśki. Jego stan się pogarszał. Kiedy leżał na łożu śmierci, powiedział swojej żonie:

- Wiem Kasieńko, wiem, co się wtedy stało – powiedział. – Dziękuję ci za wszystko, co zrobiłaś i za to, na co się nigdy nie zdecydowałaś – dodał, nim jego serce się zatrzymało.

Kaśka była w szoku. Nie spodziewała się, że jej mąż wiedział nie tylko o jej romansie, ale także o tym, że myślała o rozwodzie. On przez cały czas wiedział, że go oszukiwała, a i tak przy niej był przez wszystkie te lata...

To też może cię zainteresować: Wiadomo, gdzie odbędzie się tegoroczny Sylwester Polsatu. Znana jest lista artystów, którzy zagrają w ostatnią noc roku. To grono robi wrażenie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Do mediów trafiły nowe informacje o Gabrielu Sewerynie. Jeszcze przed jego odejściem majątek znanego projektanta trafił na licytację. Jak to możliwe

O tym się mówi: Duchowny zabrał głos w sprawie opłatków sprzedawanych w supermarkecie. Co miał do powiedzenia