Dominika Chorosińska weszła w skład dwutygodniowego rządu Mateusza Morawieckiego, gdzie objęła tekę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Portal „Jastrząb Post” postanowił zapytać Karola Strasburgera o nową rolę aktorki. Prowadzący „Familiadę” szybko przerwał wywiad. Poznajcie szczegóły!

Karol Strasburger o swoich planach na święta

Karol Strasburger był jedną z osób, które wzięły udział w pokazie mody Gwiazdy Dzieciom. To właśnie przy okazji tego wydarzenia dziennikarze portalu „Jastrząb Post” postanowiły zapytać aktora o kilka rzeczy. W trakcie wywiadu aktor podzielił się swoimi planami na święta.

Jak przyznał, zamierza je spędzić w domowym zaciszu. Taki sposób świętowania niejako wymusza na nim i jego żonie ich mała córka.

„Święta będziemy spędzać w domu, bo małe dziecko wymaga ogniska domowego” – powiedział Karol Strasburger. Rozmowa nie ograniczyła się tylko i wyłącznie do tematu świąt, ale zahaczyła również o kwestie polityczne.

Karol i Małgorzata Strasburgerowie/YouTube @Health & Fitness
Karol i Małgorzata Strasburgerowie/YouTube @Health & Fitness
Karol i Małgorzata Strasburgerowie/YouTube @Health & Fitness

Karol Strasburger o polityce

Karol Strasburger we wspomnianym wywiadzie przyznał, że śledzi zmiany na scenie politycznej. Aktor stanowczo podkreślił, że nie chce agitować za żadną opcją polityczną, ale pokusił się o stwierdzenie, że wszyscy w naszym kraju zasługuje na „spokój, wiarygodność, uczciwość” oraz wiarę w to, co słyszymy w telewizji.

Dziennikarka „Jastrząb Post” postanowiła zapytać aktora o jego koleżankę po fachu Dominikę Chorosińską, która objęła w dwutygodniowym rządzie Mateusza Morawieckiego tekę ministra kultury.

Strasburger w odpowiedzi stwierdził, że „aktorzy nie powinni się zajmować polityką”, choć stwierdził, że Regan był wyjątkiem i był świetnym prezydentem. Po tych słowach Strasburger stwierdził, że musi przerwać rozmowę, co bynajmniej nie miało związku, że temat był dla niego niewygodny. Wszystko dlatego, że szedł na pokaz.

Dominika Chorosińska/YouTube @Radio Zet
Dominika Chorosińska/YouTube @Radio Zet
Dominika Chorosińska/YouTube @Radio Zet

Podzielacie zdanie Karola Strasburgera?

To też może cię zainteresować: Nowy marszałek Sejmu w otwarty sposób zażartował z prezydenta RP. Opinia Szymona Hołowni o Andrzeju Dudzie szturmem zdobywa Internet. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojące informacje o Lechu Wałęsie obiegły media. Były prezydent trafił do szpitala. Wiadomo, co mu dolega

O tym się mówi: To nie będzie łatwy czas dla większości Polaków. Podczas świątecznych zakupów wielu z nas złapie się za portfele. W tym roku zapowiada się drożyzna