Kinga Duda od początku konsekwentnie unika medialnego rozgłosu i jedynymi okresami, kiedy stawała w blasku fleszy, były kampanie prezydenckie prowadzone przez jej ojca oraz wieńczące je wydarzenia, jak wieczór wyborczy, czy zaprzysiężenie. Jak wskazuje portal „Pomponik”, ostatnio paparazzi przyłapali córkę Andrzeja Dudy w towarzystwie tajemniczego mężczyzny.

Córka Andrzeja Dudy unika blasku fleszy

Kinga Duda stara się trzymać w cieniu. Owiane tajemnicą jest jej życie prywatne, a ona sama nie udziela wywiadów. W blasku kamer pojawiała się do tej pory w najważniejszych dla jej ojca chwilach jak choćby wieczory wyborcze, czy zaprzysiężenia. Jeśli w mediach pojawiają się jakieś zdjęcia córki pary prezydenckiej, są one zrobione przez paparazzich.

O Kindze Dudzie wiadomo stosunkowo niewiele. Córka prezydenta pracuje w jednej z najbardziej prestiżowych kancelarii prawnych w Warszawie i mieszka we własnym mieszkaniu. Jakiś czas temu miała zakończyć swój związek z pochodzącym z Krakowa Bartłomiejem.

Choć Kinga Duda pracuje i mieszka w Warszawie fotoreporterom nie łatwo jest ją „upolować”. Od marca udało im się to zrobić dopiero teraz.

Kinga Duda/ screen youtube
Kinga Duda/ screen youtube
Kinga Duda/ screen youtube

Fotoreporterzy przyłapali Kingę Dudą z tajemniczym mężczyzną

„Choć mogłoby się wydawać, że natknięcie się na Kingę Dudę będzie teraz łatwiejsze, w rzeczywistości córka prezydenta RP była praktycznie nieuchwytna. Do czasu” – donosi portal „Pomponik”.

Udało im się to w pobliżu mieszkania, która córka pary opuściła w obecności tajemniczego mężczyzny. Wiele wskazuje na to, że był to jej ochroniarz. Kinga Duda wsiadła do czekającego na nią na ulicy samochodu i odjechała.

Kinga Duda / YouTube:  Andrzej Duda
Kinga Duda / YouTube: Andrzej Duda
Kinga Duda / YouTube: Andrzej Duda

Myślicie, że King Duda zdecyduje się kiedyś na wyjście z cienia?

To też może cię zainteresować: Nowy marszałek Sejmu w otwarty sposób zażartował z prezydenta RP. Opinia Szymona Hołowni o Andrzeju Dudzie szturmem zdobywa Internet. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojące informacje o Lechu Wałęsie obiegły media. Były prezydent trafił do szpitala. Wiadomo, co mu dolega

O tym się mówi: To nie będzie łatwy czas dla większości Polaków. Podczas świątecznych zakupów wielu z nas złapie się za portfele. W tym roku zapowiada się drożyzna