Portal "Przytulność" opisał historię 40-letniego Marka, który zostawił swoją 35-letnią partnerkę dla 20-latki. Marta cierpliwie czekała aż mężczyzna jej się oświadczy, ale on tego nie zrobił. Zamiast ślubu było rozstanie.

Zostawił ją dla innej

Marta liczyła, że Marek jej się oświadczy. Czekała na to cierpliwie, ale zamiast upragnionych zaręczyn przyszło rozstanie. Marek znalazł sobie młodszą kobietę. 35-latka dowiedziała się kilka dni później, że jej były partner ożenił się ze swoją nową wybranką, choć ją zwodził latami.

Alicja, bo tak miała na imię młoda żona Marka, oświadczyła, że choć zgadza się być żoną, to nie planuje na razie potomstwa. Zdecyduje się na to nie wcześniej niż po trzydziestce. Teraz najważniejsze było dla niej robienie kariery i zdobywanie pozycji.

Para/YouTube @Ekstra News
Para/YouTube @Ekstra News
Para/YouTube @Ekstra News

Minęło 10 lat i los się odwrócił

Dekadę później do Marka wróciło to, co zrobił Marcie. Alicja uznała, że nie potrzebuje starego męża, który po pięćdziesiątce zaczął tracić wigor. Nie rozumiał, jak mogła mu zrobić coś takiego. Stracił dziesięć lat swojego życia. Jego znajomi mieli już dzieci, wielu z nich wnuki.

Został sam. Wraca po pracy do pustego domu. Czasem zagląda do byłej partnerki. Wie jednak, że te drzwi są już zamknięte. Marta wyszła w tym czasie za innego i doczekała się syna.

Para/YouTube @Ploteczki
Para/YouTube @Ploteczki
Para/YouTube @Ploteczki

Marek chciałby cofnąć czas i dokonać innych wyborów, ale tego, co już się stało, nie da się ani zmienić, ani odwrócić. Nie pozostało mu nic innego, jak tylko pusty dom i nadzieja, że i jego czeka jeszcze w życiu coś dobrego.

To też może cię zainteresować: Największa tajemnica Igi Świątek wyszła na jaw. Przed kamerami na temat tenisistki wypowiedziała się jej psycholożka. Tego nikt się nie spodziewał

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niebywałe wieści o Danucie Holeckiej. Prowadząca „Wiadomości” wkrótce ma zniknąć z TVP. Internauci postanowili wesprzeć dziennikarkę. O co chodzi

O tym się mówi: Znane są wyniki sekcji Gabriela Seweryna. Czy udało się ustalić przyczyny nagłego odejścia bohatera "Królowych życia"