Małżeństwo Jackowskich zawsze było uważane za niestandardowe i dość kontrowersyjne. Przez lata to Kora była jednak osobą, którą krytykowano za romans z Kamilem Sipowiczem i finalny rozpad związku muzyków tworzących Maanam. Okazuje się jednak, że Marek Jackowski nie był Korze wierny. Nakładem Wydawnictwa Literackiego właśnie ukazała się książka Anny Kamińskiej „Marek Jackowski. Głośniej! Historia twórcy Maanamu”.

Przybliżająca życie założyciela Maanamu i wieloletniego męża Kory – para pozostawała w formalnym związku przez 13 lat – uchyliła rąbka tajemnicy związanej z historiami miłosnymi Jackowskiego. Wyszło na jaw, że muzyk był mocno zauroczony pewną polską aktorką. Gwiazda ekranu miała mieć z Jackowskim krótką i przelotną historię, kiedy muzyk był mężem Kory!

Tego nikt się nie spodziewał. Na jaw wyszły niewygodne fakty o małżeństwie Jackowskich. Czy Marek Jackowski zdradzał Korę ze znaną i popularną aktorką

Fakt ten potwierdza jeden z muzyków Maanamu w rozmowie z autorka książki. O kim mowa? Bohaterką jest Grażyna Szapołowska, z którą Marek Jackowski miał mieć krótki romans na początku lat 80. Poznali się podczas festiwalu w Opolu. Sama aktorka przyznała, że Jackowski podkochiwał się w niej.

Widzieliśmy ich razem zaledwie kilka miesięcy. To była krótka historia. W przypadku Marka wynikała raczej z ciekawości, nie z wielkiej fascynacji - stwierdził jeden z członków Maanamu w rozmowie z Anną Kamińską, cytowany przez serwis Plotek.

Dlaczego związek nie wypalił? Przyczyna miała być cokolwiek zaskakująca. Aktorka miała zerwać z Jackowskim, bo był za biedny! W książce możemy znaleźć fragment, w którym dowiadujemy się, że nie posiadał mieszkania, samochodu, ani innych cennych w tamtym czasie rzeczy i nie mógł jej zapewnić życia na poziomie, którego Szapołowska miała oczekiwać.

Jak informował portal "Życie News": POWALAJĄCE NA KOLANA WIEŚCI W SPRAWIE GABRIELA SEWERYNA. SŁUŻBY ZDECYDOWAŁY SIĘ WSZCZĄĆ POSTĘPOWANIE PO ODEJŚCIU PROJEKTANTA. JEST KU TEMU WAŻNY POWÓD

Przypomnij sobie: TEGO PO PANU MŁODYM NIE SPODZIEWAŁ SIĘ NIKT. MŁODY MĘŻCZYZNA ZRUJNOWAŁ WŁASNE WESELE. DO SIECI TRAFIŁO NAGRANIE, KTÓRE POWALIŁO NA KOLANA INTERNAUTÓW

Portal "Życie News" pisał również: NAGLE ODSZEDŁ GABRIEL SEWERYN. CELEBRYTA POD KONIEC ŻYCIA PRZEŻYWAŁ TRUDNY OKRES. ZNANY PROJEKTANT ZOSTAŁ ZMUSZONY DO REJESTRACJI JAKO BEZROBOTNY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: REKORDZISTA „JEDEN Z DZIESIĘCIU” POSTANOWIŁ PRZERWAĆ MILCZENIE PO FINALE TELETURNIEJU. WIADOMO, CZY ARTUR BARANOWSKI KIEDYŚ POJAWI SIĘ W „MILIONERACH”