Liście laurowe mają szereg zastosowań, choć wielu z nas ogranicza się tylko do ich używania w kuchni. Coraz większą popularnością cieszy się patent polegający na umieszczeniu liści laurowych na kaloryferze. Z jakiego powodu to robią?

Umieść liście laurowe na kaloryferze. Efekt cię zaskoczy!

Wielu z nas korzysta z walorów smakowych liści laurowych, dodając go do wielu różnych dań. Nie jest to jedyne zastosowanie dla tej szlachetnej przyprawy. Jedną z nich jest radzenie sobie z nieprzyjemnymi zapachami.

Liść laurowy poradzi sobie z nieprzyjemnymi zapachami, dzięki czemu unikniesz konieczności kupowania chemicznych środków zapachowych. Patent jest prosty. Wystarczy położyć kilka liści laurowych na kaloryferach. Już po pewnym czasie poczujemy świeży zapach roznoszący się po domu.

Liść laurowy/YouTube @Aktualności 360
Liść laurowy/YouTube @Aktualności 360
Liść laurowy/YouTube @Aktualności 360

To nie jedyny patent, który warto znać!

Niecodzienne zastosowanie liści laurowych

Liść laurowy możemy nie tylko położyć na kaloryferze w sypialni, ale także pod poduszką, na której śpimy. Olejki eteryczne, jakie znajdują się w liściu laurowym, poprawią jakość naszego snu. Pomagają one walczyć z bezsennością. Zadziałają również uspokajająco.

Także ezoterycy przypisują liściowi laurowemu magiczne moce. Dzięki nim możemy nie tylko oczyścić dom ze złej energii, ale także przyciągnąć do siebie pieniądze. Umieszczenie ich pod łóżkiem ma przyciągać do nas dobrą energię, a włożeia ich do portfela między monetami, przyciągnie do nas bogactwo.

Liść laurowy/YouTube @Aktualności 360
Liść laurowy/YouTube @Aktualności 360
Liść laurowy/YouTube @Aktualności 360

A wy, jakie niecodzienne patenty na wykorzystanie liści laurowych znacie?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Teściowa chce mnie wyeksmitować z własnego mieszkania, a mój mąż tylko stał i nawet słowem się nie odezwał

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:Z życia wzięte. Moja teściowa faworyzuje dzieci swojej córki. Nasze dzieci całkowicie pomija. Próbowałam się z tym pogodzić, ale nie dam rady

O tym się mówi: Pracownicy "Wiadomości" mogą pochwalić się imponującymi zarobkami. Na jakie wynagrodzenie mogą liczyć Holecka, Adamczyk, Kielczyk i Lewandowska