Każde dziecko dorasta. Pewnego dnia mój syn postanowił mi przedstawić swoją dziewczynę. Była z dość daleka, dlatego poprosił mnie, żeby mogła u nas przenocować. Rano przygotowałam dla nich śniadanie. Kiedy zeszli na dół, dziewczyna wydała mi się wyjątkowo młoda.

Zapytałam ją o to, czy może mi pokazać dowód osobisty. Chciałam sprawdzić ile ma lat, bo naprawdę wyglądała na 15-latkę! Uciekła ze łzami w oczach z naszego domu, a mój syn poszedł za nią.

Para/YouTube @Ploteczki
Para/YouTube @Ploteczki
Para/YouTube @Ploteczki

Nie wrócił do domu na noc. Napisał tylko SMS-a, że będzie dziś nocował w domu Kaśki. Pojawili się dzień później. Dziewczyna pokazała mi dowód. Okazało się, że jest nie tylko starsza niż myślalam, ale nawet starsza o 2 lata od mojego syna.

Przeprosiłam ją za swoje zachowanie, ale ona nie chciała mnie w ogóle słuchać. Z niezrozumiałego powodu stałam się dla nich wrogiem numer jeden. To od znajomych dowiedziałam się, że mój syn i Kaśka planują ślub.

Chciałam im pomóc w organizacji wesela, ale żadne z nich nie chciało, żebym się angażowała. Mało tego, nie zaprosili mnie nawet na ślub! Nie chcieli, żebym świętowała z nimi ten wyjątkowy dzień. Zachowywali się, jakbym była dla nich zupełnie obcą osobą.

Postanowiłam pojechać do mojej siostry. Tam przyjęto mnie z radością. Siostra zapytała, czy mogłabym wziąć do siebie jej córkę z mężem. Chcieli przenieść się do miasta, znaleźć tam prace i zacząć życie. Potrzebowali się gdzieś tylko zaczepić.

W ciągu dnia podsłuchałam rozmowę mojej siostry z moim synem. Słyszałam, jak oczernia mnie przed nim. Okazało się też, że świetnie dogaduje się z moją synową. I wtedy wszystko zrozumiałam. To nie moje pytanie o wiek tak mocno odbiło się na moich relacjach z synem i synową, ale działania mojej siostry!

Kobieta/YouTube @Niesamowite historie
Kobieta/YouTube @Niesamowite historie
Kobieta/YouTube @Niesamowite historie

Nie wiem, dlaczego chciała nas ze sobą skłócić?! Na pewno nie wezmę do siebie jej córki! Bez wyjaśnienia wyjechałam od siostry. Nie wiem, co dalej zrobić? Powiedzieć synowi, że moja siostra go okłamuje? Tylko, czy mi uwierzy?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Przez przypadek dowiedziałam się, że dzieci podkradają nam pieniądze z konta. Nie sądziłam, że na stare lata wytną nam taki numer

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Posiadanie takiej monety w domu może przynieść nam niemałą fortunę. Numizmatycy zrobią wszystko, aby wejść w jej posiadanie. Co w niej wyjątkowego