W świecie mediów społecznościowych, gdzie każdy ma szansę zaprezentować swoją unikalną osobowość, nawet kapłani nie pozostają w tyle. Ostatnio "Ksiądz z osiedla", jak nazywany jest popularny duchowny na TikToku, opublikował nagranie z wesela, na którym nie tylko udzielał błogosławieństw, ale także zaskakiwał wszystkich swoimi tanecznymi umiejętnościami, informuje Interia.

"Wszyscy wiedzą, że zawsze jestem chętny do tańca i do różańca" - takie słowa towarzyszą krótkiemu filmikowi, na którym ksiądz w sutannie prowadzi zabawę taneczną na weselu. Para młoda wraz z kapłanem energicznie poruszają się w rytm muzyki, co wywołało mieszane reakcje wśród internautów.

Ksiądz z osiedla, regularnie udostępniający swoje przygody na TikToku, zyskał już ponad 112 tys. obserwujących. Jego filmiki, gdzie odpowiada na pytania wiernych, dokumentuje codzienne życie, a teraz także prezentuje swoje taneczne umiejętności, zdobywają miliony wyświetleń.

Jednak nie wszyscy są zachwyceni tanecznym występem kapłana. Choć filmik zebrał tysiące pozytywnych komentarzy, pojawiły się również głosy krytyki. Internauci dzielą się swoimi opiniami, wyrażając zdziwienie lub aprobatę dla nietypowego zachowania duchownego.

"Super, że księdza zaprosili na wesele. To się szanuje" - pisze jedna z użytkowniczek, podczas gdy inny komentujący zauważa, że "w obecnych czasach ksiądz musi robić z siebie wariata, żeby być akceptowany". Część osób postrzega takie działania jako próbę przyciągnięcia uwagi i zdobycia akceptacji.

@ksiadz_z_osiedla

Zawsze chętny do tańca i do różańca :D #wesele #taniec #ksiadzzosiedla #tt #dc #fyp #f #viral

♬ dźwięk oryginalny - Ksiądz z osiedla

Duchowny, który zawsze chętnie sięga po różańce i taneczne rytuały, zdaje się zaskakiwać zarówno wiernych, jak i sceptyków. Czy jego nietypowe podejście przyczyni się do nowego spojrzenia na rolę duchownych w mediach społecznościowych? Z pewnością "Ksiądz z osiedla" pozostanie tematem rozmów na dłużej, a kolejne nagrania mogą jeszcze bardziej zaskoczyć jego obserwatorów. Warto śledzić tę niecodzienną "kapłańską" podróż w wirtualnym świecie.

Jak informował portal "Życie News": W wielu miastach Polski ruszają Jarmarki Bożonarodzeniowe. Polacy od lat chętnie korzystają z tego typu wydarzeń. Tym razem wydamy znacznie więcej

Przypomnij sobie: Ceny za karpia w 2023 roku. Ile zapłacimy za kilogram świeżej ryby