Jeden z czytelników portalu "Styl" postanowił podzielić się swoją historię. Marcin nie ukrywa, że zawsze zależało mu na tym, żeby mieć syna, tymczasem został ojcem trzech córek. Jego zdaniem żona modliła się o to, żeby rodzić tylko dziewczynki. "Uznałem więc, że z moją żoną jest coś nie tak i ją zostawiłem. Rozwodu nie brałem, bo nie chcę płacić alimentów na dziecko" - napisał w swoim liście, dodając, że szuka kobiety, która wreszcie urodzi mu chłopca.

Zostawiłem żonę, bo ciągle rodziła mi córki!

Marcin nie ukrywa, że przy wyborze żony kierował się nie tylko uczuciem. Szukał kandydatki na żonę, dla której wartości konserwatywne będą najważniejsze. W ten sposób miał mieć pewność, że "kobieta będzie siedzieć w domu i gotować". Zależało mu też na tym, żeby żona się mu nie sprzeciwiała i była mu wdzięczna za to, że daje jej dom.

Wziął ślub z Marysią, która faktycznie okazała się bardzo dobrą gospodynią domową, dla której słowo męża było świętością. W końcu pojawiła się pierwsza ciąża. Marcin nie był szczególnie zachwycony, bo okazało się, że urodzi się córka. Postanowił jednak to zaakceptować i spróbować jeszcze raz. Druga urodziła się również córeczka.

"Moja żona bardzo się cieszyła, bo mówiła, że zawsze chciała mieć same córeczki, które wychowa na dobre matki, a ja jednak byłem bardzo niezadowolony" - napisał w swoim liście.

Mężczyzna/YouTube @Czas na Historię
Mężczyzna/YouTube @Czas na Historię
Mężczyzna/YouTube @Czas na Historię

Trzecia córka i rozstanie

Kiedy para doczekała się trzeciej córki, Marcin podjął decyzję o rozstaniu. Uznał, że jego żona specjalnie rodzi same córki, nie spełniając jego marzenia o urodzeniu syna. Kupił więc żonie mieszkanie i kazał jej się do niego wyprowadzić razem z dziećmi.

Marcin uznał, że najważniejsze jest dla niego przedłużenie swojego rodu i sprowadzenie na świat dziedzica. Nie zamierza jednak wnosić pozwu o rozwód, bo nie chce płacić na dzieci alimentów. Zapowiada również w swoim liście, że znajdzie nową kobietą, która wreszcie urodzi mu syna.

Mężczyzna/YouTube @Czas na Historię
Mężczyzna/YouTube @Czas na Historię
Mężczyzna/YouTube @Czas na Historię

Co sądzicie o postawie Marcina?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Rodzina mojego męża płaci mi sporą sumę. Wszystko po to, żebym go nie zostawiła

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Daniel Martyniuk znów na językach wszystkich. Syna króla disco polo ma wielkie plany na przyszłość. Czy Zenek poczuje oddech własnego syna na plecach

O tym się mówi: Synowa Macieja Damięckiego zdobyła się na szczere wyznanie. Tylko najbliżsi aktora o tym wiedzieli