Szymon Hołownia, znany wcześniej jako prowadzący telewizyjnego show „Mam talent”, teraz zajmuje jedno z najważniejszych stanowisk w polskiej polityce jako marszałek Sejmu. Mimo intensywnych obowiązków, Hołownia znalazł czas na rodzinne chwile odpoczynku, które podzielił się ze swoimi fanami na mediach społecznościowych.

Hołownia, założyciel partii Polska 2050, zdaniem wielu osób, doskonale sprawdza się w roli marszałka Sejmu. Jednakże, były prowadzący "Mam talent" pokazał, że potrafi odnaleźć równowagę między polityką a życiem rodzinny. Na swoim profilu na Instagramie opublikował urocze zdjęcie, na którym bawi się ze swoją córką podczas opadów śniegu.

Cóż może być lepszego niż wspólne lepienie bałwana i zabawa śnieżkami po intensywnym tygodniu? Hołownia podkreślił również ważny aspekt związany z klimatem, pisząc: "Pamiętajcie: to, że spadł śnieg w listopadzie, nie oznacza, że ocieplenie klimatu nie istnieje."

Zdjęcie Hołowni z córką wywołało entuzjastyczne reakcje internautów. W komentarzach pod postem pojawiają się słowa uznania dla polityka zarówno jako ojca, jak i marszałka Sejmu. Internauci podkreślają klasę, kulturę, elokwencję i inteligencję Hołowni, wyrażając radość z jego zasłużonego odpoczynku.

"Warto było czekać 8 lat na marszałka Sejmu z taką klasą, kulturą, elokwencją i inteligencją (...) Dobrze, że pan odpoczywa, wiele trudnych wyzwań przed panem. Ale z tego co widzę, bez problemu pan ogarnie (...) Proszę odpoczywać. To był intensywny i piękny tydzień. Pierwszy raz oglądałam cokolwiek związanego z obradami Sejmu z przyjemnością" - czytamy w pozytywnych komentarzach.

Zdjęcie Hołowni z córką nie tylko uchwyciło uroczy moment rodzinnego szczęścia, ale także pokazało, że nawet w życiu politycznym istnieje miejsce na ciepłe i pełne miłości chwile z najbliższymi.

Jak informował portal "Życie News": Lanberry podjęła zdumiewającą decyzję na chwile przed finałem „The Voice of Poland”. Widzowie i inni trenerzy nie mogli w to uwierzyć. To zwrot akcji

Przypomnij sobie: Były menadżer Mandaryny nie zostawił suchej nitki na artystce. Zdecydował się wyjawić prawdę o festiwalu w Sopocie. Niemą bohaterką stała się Doda