Jeszcze niedawno w mediach społecznościowych Danuta Martyniuk wydawała się być zdecydowanie przeciwna związkowi swojego syna z Faustyną. Jednak najnowsze wieści sugerują, że lodowata atmosfera pomiędzy Danutą a ukochaną syna, która była tematem gorących dyskusji, może ulec zmianie. Czy topór wojenny został wreszcie zakopany?

Historia syna Zenka Martyniuka, Daniela, nabrała nowego obrotu, gdy młody mężczyzna postanowił złożyć przysięgę małżeńską z Faustyną na malowniczym Bali. Mimo że Danuta Martyniuk wydawała się być zaskoczona i nieświadoma planów zaślubin, ceremonia odbyła się zgodnie z planem, a Faustyna podzieliła się szczęściem na portalach społecznościowych, informuje Pomponik.

To, co sprawiło, że wieść o ślubie stała się jeszcze bardziej interesująca, to wcześniejsza niechęć Danuty Martyniuk do Faustyny. W rozmowach z mediami wyrażała otwarcie swoją niechęć do nowej synowej, twierdząc, że nie lubi jej stylu życia. W jednym z wywiadów mówiła, że Faustyna osaczała Daniela i nie wniosła nic pozytywnego do życia jej syna.

Jednak, czy ta niechęć trwa nadal? Faustyna postanowiła zabierać głos w sprawie i udzieliła wywiadu dla portalu "Pudelek". Wyjaśniła, że na początku jej relacje z teściową były bardzo dobre, a ewentualne napięcia mogły wynikać z pewnych wypowiedzi medialnych. Podkreśliła także, że bardzo lubi rodziców swojego męża i często spędzają razem czas.

Czy więc konflikt między Danutą Martyniuk a Faustyną został rozwiązany? Według słów samej zainteresowanej, wszystko wygląda na to, że tak. Jednak, czy to tylko spokojne przedślubne morze, czy rzeczywiście rodzina Martyniuków znalazła nowy, harmonijny rozdział?

Daniel Martyniuk również włączył się do rozmowy, dzieląc się planami na przyszłość. Zakochana para planuje odwiedzić zarówno rodziców Zenka, jak i Faustyny. Wspólne wyjazdy i rodzinnie spędzony czas sugerują, że atmosfera w rodzinie jest obecnie o wiele bardziej serdeczna niż sugerowały wcześniejsze doniesienia.

Czyżby więc miłość syna przyniosła pojednanie i zjednoczenie całej rodziny? Czas pokaże, czy te odgłosy dzwonów weselnych zwiastują rzeczywiste zakończenie konfliktu czy tylko chwilową ciszę przed burzą. Jedno jest pewne - historia Martyniuków zdaje się obecnie pełna niespodzianek i emocji.

Jak informował portal "Życie News": Smutne wieści dla wszystkich fanów popularnego serialu. Odszedł znany aktor, którego można było oglądać na antenie TVP. Gwiazdor miał zaledwie 35 lat

Przypomnij sobie: Na jaw wyszła prawda o zarobkach Aleksandra Kwaśniewskiego. Była Pierwsza Dama postanowiła dłużej tego nie ukrywać. Wiadomo, czy to spore kwoty