Wiele wskazuje na to, że Telewizję Polską czeka spora powyborcza rewolucja kadrowa. Nie jest zaskoczeniem, że po de facto przegranych wyborach parlamentarnych prawo i Sprawiedliwość traci powoli wpływy u publicznego nadawcy. W ciągu najbliższych tygodni dojdzie do sporych zmian w TVP, jej oddziałach lokalnych i w Polskim Radiu. Czego możemy się spodziewać?

Od pewnego czasu coraz głośniej mówi się o możliwych roszadach w najpopularniejszych programach telewizyjnej Jedynki. Jak donosi serwis Pomponik, na stanowisku prowadzącej kultowej „Sprawy dla reportera” ma dojść do porażającej zmiany. Elżbieta Jaworowicz przestanie prowadzić emitowany od 40 lat program interwencyjny?

Pojawiły się plotki o niejasnej przyszłości Elżbiety Jaworowicz w TVP. Czy znana dziennikarka po 40 latach przestanie prowadzić „Sprawę dla reportera”

Okazuje się, że zmiany mogą dotknąć nawet takie legendy jak Elżbieta Jaworowicz. Program przez lata dorobił się potężnej publiczności, jednak od pewnego czasu jest obiektem drwin i parodii – w Internecie furorę robi cykl „Szopka dla reportera” stworzony i prowadzony przez stand upera Daniela Midasa.

W branżowych mediach zaczęła krążyć informacja o tym, że nowym szefem TVP miałby zostać Janusz Daszczyński, który nie jest sympatykiem „Sprawy dla reportera”.

Nadchodzi schyłek tego archaicznego formatu. Zauważam jego modyfikacje, niestety idą one w nieciekawym kierunku - spłycania dramatów, o jakich opowiada, i udziału w nim gwiazd disco polo. Pamiętam, że za czasów mojej krótkiej prezesury, nie mogłem się nadziwić, że "Sprawa dla reportera" wywołuje tak wiele emocji, z pozwami włącznie. Ale gdy się dowiedziałem, że powstało nawet stowarzyszenie osób poszkodowanych przez program Elżbiety Jaworowicz, dziwić się przestałem – przekonuje Daszczyński w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

Elżbieta Jaworowicz pożegna się z TVP i programem, który zapewnił jej rozpoznawalność i popularność?

Jak informował portal "Życie News": GENERAŁ UJAWNIA NIEZNANE FAKTY O GRZEGORZU BORYSIE. WYSZŁO NA JAW, DO KIEDY MĘŻCZYZNA MOŻE SIĘ UKRYWAĆ PRZED SŁUŻBAMI. ZNANY JEST KONKRETNY TERMIN

Przypomnij sobie: ZGODNIE Z NUMEROLOGIĄ TA CYFRA PRZYNOSI PECHA. CI, KTÓRZY MAJĄ JĄ W DACIE URODZENIA MUSZĄ MIEĆ SIĘ NA BACZNOŚCI. PRZYSZŁY ROK NIE BĘDZIE POZYTYWNY

Portal "Życie News" pisał również: WIADOMO JUŻ, JAKA PRZYSZŁOŚĆ CZEKA BARBARĘ KURDEJ-SZATAN W TVP. AKTORKA ROZSTAŁA SIĘ ZE STACJA W NIEPRZYJEMNYCH OKOLICZNOŚCIACH. CZY MA ZAMIAR WRÓCIĆ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: SMUTNE WIEŚCI DLA FANÓW POLSKIEJ MUZYKI. NIE MA WŚRÓD NAS ZNANEJ I LUBIANEJ PIOSENKARKI. UWAŻANO JĄ ZA NASTĘPCZYNIĘ LODY HALAMY. MIAŁA TYLKO 38 LAT