Jarosław Kaczyński jest z jedne strony jednym z najbardziej rozpoznawalnych polityków, z drugiej tym, który budzi największe emocje. Jak przypomina portal "Goniec", przez lata Polaków interesowała nie tylko jego aktywność na polskiej scenie politycznej, ale także jego życie prywatne. Nie jest tajemnicą, że prezes Prawa i Sprawiedliwości nigdy nie założył rodziny. Nie oznacza to jednak, że w jego życiu nie było kobiet. Co wiadomo na temat życia miłosnego Jarosława Kaczyńskiego?

Życie miłosne Jarosława Kaczyńskiego

Życie uczuciowe prezesa Jarosława Kaczyńskiego budzi równie duże emocje, co wiele jego decyzji politycznych. Nie jest tajemnicą, że prezes PiS nigdy nie założył rodziny, choć nie oznacza to, że nie jest człowiekiem rodzinnym. Jego byli współpracownicy i osoby z jego otoczenia otwarcie mówią o silnej więzi, jaka łączyła Jarosława Kaczyńskiego z matką i bratem.

Matka prezesa, Jadwiga Kaczyńska w jednym z wywiadów przyznała, że przez lata zastanawiała się, czy jej syn się wreszcie ożeni, czy nie.

"Czy Jarek się ożeni, czy nie?" – rozmawiałyśmy często z siostrą. A on tylko się śmiał. I do dziś się śmieje, a ja już teraz robię to razem z nim" - mówiła w rozmowie z dziennikarzami "Wprost" w 2010 roku. W innym wywiadzie zdradziła, że w życiu Jarosława "była taka pani".

Marta Kaczyńska, Jarosław Kaczyński/YouTube @Aktualności 360
Marta Kaczyńska, Jarosław Kaczyński/YouTube @Aktualności 360
Marta Kaczyńska, Jarosław Kaczyński/YouTube @Aktualności 360

Jarosław Kaczyński był bliski ślubu?

Matka braci Kaczyńskich nie ukrywała, że był okres w jej życiu, w którym bardzo zależało jej na tym, żeby jej syn założył rodzinie. Śniła ciągle o sukniach ślubnych. W przypływie szczerości zdradziła nawet, że "miała wrażenie, że była taka pani".

Nie wiadomo, o kim mówiła ś.p. Jadwiga Kaczyńska, choć jedno jest pewne, nawet jeśli była jakaś kobieta, ostatecznie nic z tego nie wyszło. Jedną z osób, które postanowiły wyjaśnić brak ożenku Kaczyńskiego, jest poseł z jego partii.

Jarosław Kaczyński/Youtube @Onet News
Jarosław Kaczyński/Youtube @Onet News
Jarosław Kaczyński/Youtube @Onet News

"Nie ożenił się, bo służył Polsce i nie chciał unieszczęśliwiać jakiejś kobiety, którą by pozostawiał służąc Polsce" - powiedział Marek Suski.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Wszystkich Świętych 2023 już za kilka dni. Już teraz wokół miejsc pochówku i nekropolii pojawia się wzmożony ruch. Policja wyszła z ważnym apelem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dzięki tym prostym patentom groby naszych bliskich hieny cmentarne będą omijać szerokim łukiem. Coraz więcej osób korzysta z tych trików

O tym się mówi: Do zaskakującej sytuacji doszło w jednym z kościołów. Część wiernych oburzona pewnymi praktykami podczas mszy. Ksiądz stwierdził, że to „bajzel”