Teresa doskonale zdawała sobie sprawę, że życia jej syna nic nie jest w stanie zwrócić, a jednak każdego wieczora siadywała w kuchni przy oknie, wypatrując jego powrotu do późnych godzin nocnych. Wylała morze łez, ale nawet one nie były w stanie ukoić bólu.

Kobieta/YouTube @Wzruszające Historie
Kobieta/YouTube @Wzruszające Historie
Kobieta/YouTube @Wzruszające Historie

Wiadomość o śmierci syna spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jej syn pracował na budowie. Pewnego dnia zadzwonili do niej i powiedzieli, że spadł z duże wysokości. Nie było żadnych szans na ratunek. Zginął na miejscu.

Jej ukochane dziecko miało przed sobą całe życie. Teresa liczyła, że niebawem znajdzie sobie żonę, a ona zostanie babcią. Niestety tego marzenia nie udało się spełnić. Wszystko legło w gruzach w jednej chwili.

Tamtego dnia Teresa znów poszła na cmentarz, choć nieco później niż zwykle. Zbliżając się do mogiły swojego jedynaka, zobaczyła, że stoi przy niej młoda kobieta w ciemnym płaszczu. Teresa podeszła bliżej i zobaczyła, że dziewczyna jest w dość zaawansowanej ciąży. Wpatrywała się w zdjęcie jej syna, a po jej policzkach płynęły łzy.

Zrozpaczona matka nie mogła stłumić nadziei, jaka pojawiła się w jej sercu. Podeszła do dziewczyny cicho, jakby bała się, że spłoszy ją odgłosem głośniejszych kroków.

"Czy to mój wnuk?" zapytała Teresa drżącym głosem.

Kobiety/YouTube @Ploteczki

Dziewczyna rozpłakała się jeszcze głośniej. Teresa mocno przytuliła nieznajomą. Niespodziewanie los zesłał jej rodzinę, której myślała, że już nigdy nie będzie miała. Obiecała dziewczynie, że jej pomoże. Dzielenie nieszczęścia z kimś innym, sprawia, że staje się ono nieco łatwiejsze do zniesienia.

To też może cię zainteresować: Generał ujawnia nieznane fakty o Grzegorzu Borysie. Wyszło na jaw, do kiedy mężczyzna może się ukrywać przed służbami. Znany jest konkretny termin

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Smutne wieści dla fanów polskiej muzyki. Nie ma wśród nas znanej i lubianej piosenkarki. Uważano ją za następczynię Lody Halamy. Miała tylko 38 lat

O tym się mówi: Zmiany kadrowe w TVP. Znika znany dziennikarz. Wiadomo, kto zajmie jego miejsce