Joanna Opozda i Antoni Królikowski prowadzą osobne życia od wielu miesięcy, mimo że formalnie nadal są małżeństwem. Jednakże sąd podjął decyzję w ich sprawie po nieudanych mediacjach, co oznacza, że ich małżeństwo nie potrwa już długo. Szczegóły tego wydarzenia zostały ujawnione.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski, którzy przed dwoma laty wzięli ślub z uśmiechem na twarzach, są teraz na drodze do rozwodu. Po narodzinach ich syna Vincenta okazało się, że małżeństwo nie przetrwało, a pojawiły się plotki o zdradzie Królikowskiego. Aktor wyprowadził się z domu tuż przed narodzinami dziecka i związał się z nową partnerką. Sąd podjął decyzję w tej sprawie.

Joanna Opozda od tamtej pory aktywnie dążyła do rozwodu z mężem i publicznie eksponowała ich prywatne konflikty. Teraz wiadomo, że pierwsza rozprawa rozwodowa odbędzie się wkrótce. Para spotka się w sądzie, aby zakończyć swoje małżeństwo.

Według informacji “Faktu”, sprawa rozwodowa Joanna Opozda i Antoni Królikowski odbędzie się tuż przed drugimi urodzinami ich syna Vincenta, czyli w lutym 2024 roku. Sąd dokładnie przyjrzy się faktom i wnioskom związanym z zakończeniem małżeństwa, co jest konieczne ze względu na trudności w porozumieniu się między byłymi małżonkami. Sąd wcześniej skierował ich na mediacje w sprawie opieki nad dzieckiem i alimentów, ale nie doszli do porozumienia. Sesje mediacji zakończyły się niepowodzeniem trzykrotnie.

Nie jest jeszcze jasne, czy Opozda i Królikowski podpiszą ugodę w sprawie rozwodu, co pozwoliłoby na szybsze załatwienie formalności, czy też wybiorą drogę sądową. Obecnie żadne z nich nie wypowiedziało się publicznie na ten temat. Nadal pozostaje kilka miesięcy na uregulowanie spraw prywatnych przed rozprawą sądową.

Warto zaznaczyć, że sprawa nie wydaje się prosta, o czym świadczy wniosek Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, matki Antoniego, która zwróciła się do sądu o zabezpieczenie swoich kontaktów z wnukiem Vincentem. Ciekawe, czy sąd uwzględni jej prośbę.


Jak informował portal "Życie News":
PORAŻAJĄCE INFORMACJE Z JEDNEGO Z POLSKICH SZPITALI. ŻYCIA 5-LETNIEGO CHŁOPCA NIE UDAŁO SIĘ URATOWAĆ. LEKARZE PRZEKAZALI MEDIOM SMUTNE WIEŚCI

Przypomnij sobie: ANNA MUCHA W OSTRYCH SŁOWACH O JAROSŁAWIE KACZYŃSKIM. TEGO PO ZNANEJ AKTORCE NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. NIE ZOSTAWIŁA SUCHEJ NITKI NA SZEFIE PIS

Portal "Życie News" pisał również: SYTUACJA ZDROWOTNA MARYLI RODOWICZ ZASKOCZYŁA TYSIĄCE FANÓW PIOSENKARKI. WIADOMO, CO DZIEJE SIĘ Z ARTYSTKĄ. PRZEZ GŁOS MOŻE STRACIĆ OGROMNĄ SUMĘ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: FILIP CHAJZER POSTANOWIŁ ZABRAĆ GŁOS W SPRAWIE 5-LETNIEGO CHŁOPCA Z POZNANIA. SPRAWA ZMROZIŁA CAŁĄ POLSKĘ. GWIAZDOR UŻYŁ BARDZO MOCNYCH SŁÓW