To właśnie dzięki „Sprawie dla reportera” Elżbieta Jaworowicz stała się jedną z największych gwiazd TVP. Dziennikarka przez lata kojarzyła się widzom z wyjątkowo profesjonalnym podejściem do wykonywanego zawodu, a także odwagą w podejmowaniu tematów, które są naprawdę trudne, a bohaterowie jej materiałów często pozostają bez pomocy i zainteresowania.

Jak przypomina serwis Jastrząb Post, Elżbieta Jaworowicz prowadzi „Sprawę dla reportera” od dokładnie 40 lat, ale od pewnego czasu program zaczął być przedmiotem krytyki po tym, jak wiele spraw przedstawianych na antenie budzi śmiech , a bohaterowie materiałów nierzadko przedstawiani są w krzywym zwierciadle. Wiele osób zarzuca gwieździe, że szuka taniej sensacji.

Informacje o Elżbiecie Jaworowicz powalają na kolana. Na jaw wyszły kulisy tworzenia „Sprawy dla reportera”. „Trzeba się czasem porządnie wydrzeć”

Pewna dziennikarka, która zgodziła się na wzięcie udziału w programie 4 lata temu wyznała w rozmowie z Plotkiem, że żałuje tego kroku, gdyż to, co ujrzała za kulisami programu zwyczajnie zbiło ja z tropu. Nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła.

Ludzie przychodzą do niego, bo wierzą, że Jaworowicz faktycznie może im pomóc w rozwiązaniu problemu. Tak naprawdę show jest skupione wokół niej i tego, czego ona chce. Jeśli coś się jej nie podoba, to jest po prostu wycięte. Ani ona jako prowadząca, ani eksperci nie są do końca przygotowani do podejmowanych tematów – stwierdziła dziennikarka.

Wizerunek Elżbiety Jaworowicz od dłuższego czasu jest poddawany krytyce i surowym ocenom. Szczególny nacisk kładzie się na wybór „ekspertów”, którymi nierzadko są aktorzy, wokaliści czy gwiazdy disco polo, którzy promują w programie siebie kosztem poszukujących pomocy zwykłych Polaków.

Jak informował portal "Życie News": TYM WYZNANIEM MARYLA RODOWICZ MOŻE WYWOŁAĆ SPORE ZAMIESZANIE. TAKICH SŁÓW PO WIELKIEJ GWIEŹDZIE ESTRADY NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. W TLE POLSCY KSIĘŻA

Przypomnij sobie: AGATA MŁYNARSKA PO LATACH WYJAWIŁA PRAWDĘ. NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ. DZIENNIKARKA ZDRADZIŁA SEKRET SWEGO MAŁŻEŃSTWA. MA WAŻNĄ RADĘ DLA WSZYSTKICH

Portal "Życie News" pisał również: AGATA DUDA ZMIENIŁA SIĘ NIE DO POZNANIA. PIERWSZA DAMA ZASKOCZYŁA NOWOŚCIAMI W WYGLĄDZIE. TAKIEJ ODMIENIONEJ POLACY JEJ JESZCZE NIE WIDZIELI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: SŁAWOMIR ŚWIERZYŃSKI MA POWODY DO NARZEKANIA. GWIAZDOR DISCO POLO PRZEKONUJE, ŻE ORGANY PAŃSTWA STROJĄ SOBIE Z POLAKÓW ŻARTY. CHODZI O PIENIĄDZE