Marcin Hakiel, po głośnym zakończeniu związku z tajemniczą Dominiką, nie ukrywa, że znów jest zakochany. Regularnie dzieli się swoim życiem na mediach społecznościowych. Ostatnio pokazał, jak spędził sobotni wieczór, który obfitował w wiele wydarzeń.

Po rozwodzie z Katarzyną Cichopek, Marcin Hakiel rozpoczął życie pełne zabawy i nowych znajomości. Najpierw związał się z tajemniczą Dominiką, ale ta relacja nie przetrwała. Teraz wydaje się, że Marcin bawi się w towarzystwie innej tajemniczej brunetki.

Marcin Hakiel nie kryje swojego nowego związku po rozstaniu z Dominiką. W sobotnią noc pojawiły się zdjęcia i nagrania na jego Instagramie, na których można zobaczyć go w intymnych chwilach z piękną brunetką. Marcin wydaje się być bardzo szczęśliwy u jej boku.

Co do rozstania z Dominiką, pojawiły się plotki sugerujące, że jednym z głównych powodów było jej bliskie stosunki z Katarzyną Cichopek. Marcin Hakiel nie skomentował tych doniesień, ale Dominika w wywiadzie przyznała, że jej córka nadal przyjaźni się z córką Hakiela, planując kolejne spotkania dzięki uprzejmości matki dziewczynki.


To też może cię zainteresować:
Jeśli korzystasz z tego patentu na cmentarzu, szybko przestań. To niezgodne z regulaminem. O czym mowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:Krzysztof Krawczyk nie był w stanie powstrzymać łez w trakcie spotkania z Janem Pawłem II. Tak wspominał to wydarzenie po latach

O tym się mówi:Emerytury gwiazd budzą sporo emocji. Na jaw wyszła wysokość świadczenia wypłacanego Bohdanowi Łazuce. Kwota przyprawia o zawrót głowy