Małgorzata Rozenek-Majdan, znana celebrytka w Polsce, niedawno zakończyła swoją pracę jako prowadząca “DDTVN”, ale teraz pojawiły się informacje o jej nowym programie. TVN ujawnił, że ten nowy projekt będzie niezwykle ekstremalny, co zapowiada dużą dawkę emocji i niespodzianek.

Małgorzata Rozenek-Majdan niedawno opuściła program “Dzień Dobry TVN”, co stanowiło wyzwanie. Jednak teraz pojawiają się informacje, że wraca na antenę TVN w nowym programie. Ten powrót jest z pewnością ważnym wydarzeniem w jej karierze.

Małgorzata Rozenek-Majdan, po odejściu z “DDTVN”, będzie prowadzić zupełnie nowy program w TVN. Nowy projekt nosi tytuł “Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” i zapowiada się jako wyjątkowo ekstremalny. Program ten polega na rywalizacji uczestników w “ekstremalnych wyzwaniach”, gdzie do walki stanie mężczyźni związani z różnymi dziedzinami, takimi jak sport, film czy dziennikarstwo. Rozenek-Majdan i jej przeciwnicy będą mieli cztery tygodnie na przygotowanie się do tych trudnych zadań, a ekspertowie pomogą im w tym procesie. Nowy program z udziałem Rozenek-Majdan zadebiutuje już wiosną i będzie składać się z sześciu odcinków.


To też może cię zainteresować:
Jeśli korzystasz z tego patentu na cmentarzu, szybko przestań. To niezgodne z regulaminem. O czym mowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:Krzysztof Krawczyk nie był w stanie powstrzymać łez w trakcie spotkania z Janem Pawłem II. Tak wspominał to wydarzenie po latach

O tym się mówi:Emerytury gwiazd budzą sporo emocji. Na jaw wyszła wysokość świadczenia wypłacanego Bohdanowi Łazuce. Kwota przyprawia o zawrót głowy