To był zwykły poranek. Wstałam do pracy i obudziłam córkę do szkoły. Siedziałyśmy w kuchni i jadłyśmy śniadanie. Wtedy moja córka powiedziała, że śniła jej się starsza pani chodząca po cmentarzu. "Była tak wściekła, że się jej przestraszyłam" dodała.

"Może oglądałaś jakiś straszny film" powiedziałam.

"Nie oglądałam. I ta pani miała taki duży garb" dodała i zademonstrowała mi tak dobrze mi znany krzywy chód.

Był dokładnie taki jak u mojej babci. Bardzo mnie to zdziwiło, bo babcia zmarła, zanim pojawiła się moja córka. Nigdy nawet się nie widziały. Od razu zadzwoniłam do siostry. Ona też się bała, coś tu wyraźnie było nie tak.

Kobiety/YouTube @Ekstra News
Kobiety/YouTube @Ekstra News
Kobiety/YouTube @Ekstra News

Moja siostra poradziła się w pracy mądrej kobiety. Ta zapytała, kiedy ostatni raz byliśmy na grobie babci i kiedy zapalaliśmy świece. Nie byłyśmy tam już dawno, bo grób jest na wsi, daleko od miasta, w którym mieszkamy.

Wspólnie z siostrą zdecydowałyśmy, że pojedziemy w weekend, bo moja córka każdego dnia śniła o starszej kobiecie, która była z dnia na dzień bardziej wściekła, a wszystko wokół robiło się coraz bardziej mroczne i brudne.

Martwiłem się o moją córkę. W końcu nadszedł weekend, pojechaliśmy z siostrą na cmentarz. Kiedy znaleźliśmy grób mojej babci, zaczęliśmy się modlić. Wszystko wokół było porośnięte trawą, nawet pomnika nie było widać. Cały dzień spędziliśmy na sprzątaniu grobu i uporządkowaniu jego okolicy.

Cmentarz /YouTube @Onet News
Cmentarz /YouTube @Onet News
Cmentarz /YouTube @Onet News

Potem córka nigdy więcej nie miała podobnego snu. A ja i moja siostra poczułyśmy się spokojniejsze. Teraz co tydzień chodzimy do kościoła i ta zapalamy świeczkę dla naszej babci.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Każdego dnia sprzątałam w domu, a rano znów był bałagan. Nie mogłam w to uwierzyć. Od lat mieszkałam sama

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Aleksander Kwaśniewski opowiedział o problemach ze zdrowiem. "Wyszedłem z kliniki o własnych siłach, a dwie godziny później nie mogłem wstać"

O tym się mówi: Danuta Holecka nie ma powodu do narzekania. Gwiazda TVP może liczyć na ogromne zarobki. Sumy robią wrażenie