24 lata temu, kiedy miałem 14 lat i jeszcze chodziłem do szkoły, moja mama wyjechała do Włoch. Mieszkałam z babcią i ojcem. Tata zmarł kilka lat po wyprowadzce mojej mamy. Przez długi czas mama przysyłała nam pieniądze, żebyśmy spłacili naszego długi. Wszystko udało się spłacić i cała gotówka szła już na bieżące potrzeby.

Mama przesyłała pieniądze babci, bojąc się, że ojciec je przetrwoni. Udało nam się zbudować dom. Po ślubie zamieszkałam w nim z mężem. Urodziły się nam dzieci. Dziś mieszka tam moja rodzina i moja 89-letnia babcia.

Babcia i wnuczka/YouTube @Ekstra News
Babcia i wnuczka/YouTube @Ekstra News
Babcia i wnuczka/YouTube @Ekstra News

Budynek wybudowaliśmy z pieniędzy od mamy, wyposażyliśmy go. Z czasem meble się zużyły. Wiedziałam, że we wrześniu mama ma przyjechać z pieniędzmi, dlatego zamówiłam nowe meble. Byłam pewna, że nie będzie jej przeszkadzało.

Mama pojawiła się w domu we wrześniu, tak jak zapowiedziała. Niestety nie dała mi pieniędzy. Stwierdziła, że kupiła sobie mieszkanie dla siebie i nie zostało jej praktycznie nic. Zakładałam, że mama wprowadzi się do naszego domu i zaopiekuje się babcią. Powinna zająć się swoją matką na starość.

Dała mi też do zrozumienia, że ​​nie da mi już więcej pieniędzy. Musiałem anulować wszystkie zamówienia. Poczułam się zdradzona i nie mogłam zrozumieć, dlaczego zdecydowała się kupić osobne mieszkanie. Przecież mogliśmy wykorzystać te pieniądze na zaspokojenie naszych, znacznie pilniejszych potrzeb.

Kobieta/YouTube @Ekstra News
Kobieta/YouTube @Ekstra News
Kobieta/YouTube @Ekstra News

Nie może nas zostawić tak zupełnie bez pieniędzy. Jak tak można?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Teść rozbił moje małżeństwo. Pewnego dnia stanął w moich drzwiach. Nie mogłam uwierzyć w to, co powiedział

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Aleksander Kwaśniewski opowiedział o problemach ze zdrowiem. "Wyszedłem z kliniki o własnych siłach, a dwie godziny później nie mogłem wstać"

O tym się mówi: Danuta Holecka nie ma powodu do narzekania. Gwiazda TVP może liczyć na ogromne zarobki. Sumy robią wrażenie

Z życia gwiazd: Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski są już po rozwodzie. Sąd zabrał głos w sprawie szybkiego zakończenia ich małżeństwa