Moja matka zachowała się niesprawiedliwie, dzieląc spadek. Zapisała cały swój majątek mojej siostrze, argumentując, że to ona będzie z nią na stare lata. Oczywiście byłem tym zniesmaczony. Wywiązała się potężna kłótnia.

Powiedziałem wiele rzeczy. Byłem młody i głupi. Uniosłam się dumą, obraziłem i wyszedłem. Przeprowadziłem się do sąsiedniego miasta. Tam poznałem Nataszę. Pobraliśmy się. Po ślubie zamieszkaliśmy z jej rodzicami.

Mężczyzna/YouTube @Ploteczki
Mężczyzna/YouTube @Ploteczki
Mężczyzna/YouTube @Ploteczki

Przyjęli mnie bardzo serdecznie jak własnego syna. Bardzo przywiązałem się do mojej teściowej i teścia. To bardzo mili i inteligentni ludzie. Pracowaliśmy, zarabialiśmy pieniądze i odkładaliśmy na budowę domu.

Zbudowaliśmy duży, przytulny dom, w którym jest wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich. Moja ukochana żona zaszła w ciążę. Urodziła się nam śliczna córka. Wybraliśmy jej imię Maja, od miesiąca, w którym się urodziła.

Żyliśmy bardzo spokojnie. Żona przez wiele lat namawiała mnie, żebym pojednał się z bliskimi, ale ja się na to nie zgadzałam. Było mi bardzo przykro. Nie rozmawialiśmy od dwudziestu pięciu lat.

Niespodziewanie zmarła mama mojej żony. Natasza ciężko to przeżywała i mnie też było smutno. Była dla mnie jak druga mama. Po pogrzebie Natasza powiedziała mi: "Utrata bliskich boli. Nie będziesz żałować, jeśli nigdy nie pogodzisz się z matką?".

W końcu się zdecydowałem pojednać z bliskimi. Pojechaliśmy do wioski, w której dorastałem. Szybko znalazłem dom rodzinny. Drzwi otworzyła nam dopiero obca kobieta. Powiedziała, że ​​kupiła ten dom już dawno temu. Okazało się, że moja matka mieszka w domu naprzeciwko...

Właściwie trudno było to nazwać domem. Była to raczej szopa. Matka mieszkała w bardzo złych warunkach. Siostra sprzedała dom i sama wyjechała za granicę. Zrobiło mi się żal mamy i zabrałem ją do domu.

Matka i syn/YouTube @Ploteczki
Matka i syn/YouTube @Ploteczki
Matka i syn/YouTube @Ploteczki

Przeprosiła mnie i pogodziliśmy się. Nie żałuję.

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Teść rozbił moje małżeństwo. Pewnego dnia stanął w moich drzwiach. Nie mogłam uwierzyć w to, co powiedział

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Aleksander Kwaśniewski opowiedział o problemach ze zdrowiem. "Wyszedłem z kliniki o własnych siłach, a dwie godziny później nie mogłem wstać"

O tym się mówi: Danuta Holecka nie ma powodu do narzekania. Gwiazda TVP może liczyć na ogromne zarobki. Sumy robią wrażenie