Jak przypomina portal "Pomponik", jakiś czas temu Jarosław Jakimowicz został zwolniony z Telewizji Polskiej, co miało mieć związek z licznymi skargami współpracowników na zachowanie aktora. Zdawać by się mogło, że wraz z odejściem z TVP Jakimowicz zniknie z mediów. Nic bardziej mylnego. Kontrowersyjny celebryta zaczął współpracę z jednym z prawicowych portali. Nie zaprzestał też swojej aktywności w mediach społecznościowych, gdzie obraził innego znanego aktora.

Jarosław Jakimowicz znów na wizji

Jakiś czas temu media obiegła informacja o zwolnieniu Jarosława Jakimowicza z TVP. Dla wielu osób było to spore zaskoczenie, bo celebryta przez długi czas był jedną z głównych twarzy publicznego nadawcy. Zaczął od roli eksperta, by z czasem dostać szansę na prowadzenie własnych programów w TVP Info.

Jego stanowiskiem nie zachwiała żadna z licznych ksenofobicznych wypowiedzi, w których obrażał innych dziennikarzy, aktorów, celebrytów oraz internautów. O zwolnieniu Jakimowicza przesądzić miały skargi współpracujących z nim osób.

Choć wydawało się, że wraz ze zwolnieniem z TVP Jakimowicz zniknie z mediów, celebryta już znalazł nową posadę. Aktor rozpoczął współpracę z redakcją telewizyjną prawicowego portalu "Prawy", gdzie prowadzi talk-show pod tytułem "Tu jest Polska". Nie wszystkim jednak przypadł do gustu program, a właściwie zbytnie skoncentrowanie prowadzącego na sobie samym.

Jarosław Jakimowicz/YouTube @TVP Info
Jarosław Jakimowicz/YouTube @TVP Info
Jarosław Jakimowicz/YouTube @TVP Info

Jarosław Jakimowicz uderza w Macieja Stuhra

Oburzenie wywołał także jeden z ostatnich wpisów Jarosława Jakimowicza w mediach społecznościowych. Celebryta udostępnił fragment wywiadu z Maciejem Stuhrem, w którym aktor stwierdził, że "nie wie, kto to jest pan Jakimowicz i chyba nie chcę się dowiadywać".

Te słowa musiały mocno mu zaleźć za skórę, bo zdecydował się na pełen nienawiści komentarz wymierzony w Maćka Stuhra.

"Opuchnięty jak po dykcie z wyglądem bezdomnego, syn zdrajcy i przestępcy (...) To jakoś mnie to nie martwi, że udaje, że nie wie" - napisał Jakimowicz, co spotkało się ze sporą krytyką.

Jarosław Jakimowicz/YouTube: 60celine
Jarosław Jakimowicz/YouTube: 60celine
Jarosław Jakimowicz/YouTube: 60celine

A wy, co sądzicie o medialnej aktywności Jarosława Jakimowicza?

To też może cię zainteresować: TVP po raz kolejny uderza w Agnieszkę Holland. Padły mocne oskarżenia. Pracownicy stacji żądają od reżyserki dowodów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Swat powiedział, że nie wyda córki za mojego syna. Wszystko przez to, jak mieszkamy

O tym się mówi:Odszedł znany i lubiany aktor. Wcielał się w jednego z głównych bohaterów filmów o Harrym Potterze. Kondolencje płyną z całego świata