Jak podaje portal "Interia", we wtorek 26 września Grzegorz Krychowiak oficjalnie potwierdził, że jego przygoda z reprezentacją właśnie się kończy. O swojej decyzji poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Grzegorz Krychowiak podjął trudną decyzję

Grzegorz Krychowiak rozegrał z polską reprezentacją 100 meczów i wygląda na to, że nie będziemy mieli okazji oglądać go w koszulce z orzełkiem na piersi. Piłkarz przekazał tę informację za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

W swoim oświadczeniu zapewnił, że reprezentowanie naszego kraju było dla niego ogromnym zaszczytem, zarówno w wymiarze czysto ludzkim, jak i sportowym.

"Sportowo, nie ma piękniejszej chwili niż śpiewanie hymnu przed meczem kadry na Stadionie Narodowym. Jednak przyszedł czas, żeby powiedzieć 'dziękuję'. W dniu dzisiejszym rezygnuję z występów w Reprezentacji Polski" - napisał piłkarz, dodając podziękowania dla swoich bliskich, kolegów z boiska oraz całego sztabu.

Zapewnił też, że będzie kibicował reprezentacji na trybunach.

Decyzja Grzegorza Krychowiaka wywołała lawinę komentarzy

Pod oświadczeniem Grzegorza Krychowiaka pojawiła się lawina komentarzy, także od kolegów z reprezentacji. Post piłkarza skomentowali m.in. Krzysztof Piątek, Arkadiusz Milik, Piotr Zieliński, czy Bartosz Bereszyński.

Wielu kibiców piłki nożnej przyjęło decyzję Krychowiaka z ogromnym żalem. Mało kto spodziewał się, że piłkarz zdecyduje się tak niespodziewanie odejść z kadry, tym bardziej że w samych superlatywach wypowiadał się nowy selekcjoner piłkarzy Michał Probierz.

Żałujecie, że Grzegorz Krychowiak rezygnuje z gry w reprezentacji?

To też może cię zainteresować: Niezwykle szczerze wyznanie Przemysława Salety o chorobie córki. Tego po sportowcu nikt się nie spodziewał. Nie traci nadziei na jej powrót do zdrowia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Emocje wzięły górę. Doszło do karczemnej awantury w studiu Polsatu. Prowadzący program musiał stanowczo zareagować

O tym się mówi: Sympatycy Sylwii Peretti mocno zaniepokojeni jej ostatnim wpisem. Głos w sprawie zabrał menadżer celebrytki. Czy to uspokoi jej fanów