Jak przypomina portal "Goniec", po tragicznej śmierci swojego jedynego syna Sylwia Peretti całkowicie wycofała się z życia publicznego. Dopiero niedawno gwiazda "Królowych życia" przerwała milczenie, zamieszczając na Instagramie równie poruszający, co i niepokojący wpis. Fani nie kryją obaw. Głos zabrał menadżer celebrytki.

Sylwia Peretti straciła w wypadku ukochanego syna

Syn Sylwii Peretti zginął w tragicznym wypadku przy moście Dębnickim w Krakowie, w którym życie straciło również troje innych młodych mężczyzn. Do tej pory ustalono, że to właśnie Patryk w chwili zdarzenia siedział za kierownicą swojego samochodu. Badania wskazały, że znajdował się pod wpływem alkoholu i poruszał się z prędkością 162 km/h.

Po wypadku zarówno na Patryka, jak i na Sylwię Peretti wylała się ogromna fala hejtu. Wskazywano, że od dawna syn celebrytki urządzał sobie rajdy samochodowe na ulicach Krakowa i okolicznych miejscowości. Bliscy i osoby z otoczenia Peretti apelowali do internautów, żeby ci nie atakowali zmarłego, ani jego matki w tym trudnym czasie.

Sylwia Peretti z synem/YouTube @Plotki 24h
Sylwia Peretti z synem/YouTube @Plotki 24h
Sylwia Peretti z synem/YouTube @Plotki 24h

Fani zaniepokojeni słowami Sylwii Peretti

Sylwia Peretti po wypadku syna zamilkła. Dwa miesiące po tragicznym wypadku celebrytka znalazła w sobie siłę, żeby zamieścić w mediach społecznościowych post odnoszący się do tego, co aktualnie przeżywa.

"Tak bardzo Cię kocham dzieciaku, tak bardzo nie umiem bez Ciebie żyć, bo to już nie jest życie. Brakuje mi tylko jednej osoby, a czuję, jakby nie było nikogo..." - napisała Peretti, wzbudzając poruszenie i obawy.

Fanów celebrytki zaniepokoiły słowa o braku chęci do życia i ogromna rozpacz wyzierająca z każdego jej słowa. Głos w sprawie postanowił zabrać manager gwiazdy.

Menadżer Sylwii Peretti zabiera głos

Adam Zajkowski uspokaja fanów Peretti, wskazując, że jej wpis jest formą terapii, uporania się z trudnymi emocjami, jakie towarzyszą jej po stracie jedynego dziecka.

Zapewnił, że wpis Peretti nie był działaniem planowanym. "Był taki moment, że poczuła, że chce to zrobić i to zrobiła" - dodał Zajkowski.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Sylwia Peretti przerywa milczenie. Obok jej słów na temat syna, nie można przejść obojętnie. Trudno powstrzymać łzy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tego na antenie TVP nikt się nie spodziewał. W studiu telewizyjnym doszło do awantury. Widzowie nie mogli uwierzyć w to, co słyszą. Jak to możliwe

O tym się mówi: Emocje wzięły górę. Doszło do karczemnej awantury w studiu Polsatu. Prowadzący program musiał stanowczo zareagować