Portal "Styl" zaprezentował spektakularną metamorfozę 60-letniej kobiety. Kobieta przyznała, że od lat chciała o siebie zadbać, ale zawsze stawiała na pierwszym miejscu swoich najbliższych, a nie siebie. Jej córka postanowiła odwdzięczyć się za wszystko, poddając mamie przemianie. Widząc efekt pracy stylistów, córka bohaterki nie była w stanie powstrzymać łez wzruszenia. Różnica jest ogromna.

Lata zaniedbań

Historię 60-letniej Mariette można zobaczyć na kanale Fabiosastories8628 na platformie YouTube. Seniorka przez wiele lat w pełni poświęcała się najbliższym, zupełnie zapominając o sobie. Lata braku odpowiedniej pielęgnacji sprawił, że jej skóra mocno poszarzała, a pod oczami pojawiły się cienie.

Brak nawilżenia sprawił, że skóra 60-latki stała się wiotka, naznaczona licznymi bruzdami. Niestety także kondycja jej włosów nie była najlepsza. Córka postanowiła zrobić coś dla swojej mamy i zafundowała jej spektakularną metamorfozę.

Zachwycająca metamorfoza 60-latki

Specjaliście poddali Mariette zabiegom pielęgnacyjnym, które poprawiły kondycję jej skóry i włosów. Fryzjer obciął włosy 60-latki, uznając, że najbardziej pasuje do niej fryzura short bob. Zmieniono kolor włosów kobiety, wybierając pasujące do niej odcienie miodowego i beżowego blondu.

Makijażystce udało się ukryć pod makijażem przebarwienia na skórze, a także wyeksponować oczy, które są olbrzymim atutem Mariette. Ostateczny efekt okazał się ogromnym zaskoczeniem zarówno dla samej 60-latki, jak i dla jej córki, która nie była w stanie powstrzymać łez wzruszenia.

Obie kobiety złożyły sobie obietnicę, że nie skończy się na jednorazowej wizycie, ale systematycznie będą korzystały z usług kosmetyczki.

Przemiana Mariette/YouTube @fabiosastories8628

Przemiana Mariette/YouTube @fabiosastories8628

Jak podoba się wam efekt metamorfozy?

To też może cię zainteresować: Porażająca sytuacja na jednym z cmentarzy. Pogrzeb 90-letniej kobiety niespodziewanie przerwano. Na miejsce wezwano służby

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zaskakująca sytuacja na jednej z nekropolii. Konieczne było otwarcie miejsca spoczynku Romana Kłosowskiego. Ważna przyczyna, dlaczego do tego doszło

O tym się mówi:Lech Wałęsa podzielił się wyjątkowo smutną informacją. Internauci pospieszyli z kondolencjami i wyrazami wsparcia dla byłego prezydenta