Jak przypomina portal "Lelum", Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w naszym kraju. Nie tylko zdradza, co czeka nas w przyszłości, ale także mówi o życiu po śmierci. Profeta nie ukrywa, że często ludzie pytają go o to, co dzieje się z nami po śmierci. Ostatnio po raz kolejny zmierzył się z tym zagadnieniem, opowiadając przy tym historię pewnego umierającego mężczyzny.

Historia umierającego mężczyźnie

Krzysztof Jackowski zdradził, że siostra pewnego umierającego mężczyzny poprosiła go, żeby złożył mu wizytę. Jasnowidz z Człuchowa zdradził, że zgodził się na odwiedziny. Nie skończyło się na jednym spotkaniu. Jackowski przyznał, że często go odwiedzał, widząc, że jego towarzystwo podtrzymuje umierającego na duchu. Nie było to jednak dla niego łatwe.

Jedna z wizyt miała miejsce w szpitalu. Jak opisywał, odwiedził go w szpitalu, gdy ten spał. Jackowski go nie budził i gdy już miał wychodzić, usłyszał słowa, że czeka na niego jutro. Jak się okazało, mężczyzna zmarł następnego dnia nad ranem.

Krzysztof jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Śmierć nie jest smutna

Jackowski podkreślił, że jak dla wszystkich, tak i dla niego śmierć była wydarzeniem przygnębiającym. Wszystko zmieniło się po jednym ze snów, jakiego doświadczył.

We śnie widział także okno, a za nim latającego niczym jaskółka mężczyznę. Wtedy zmienił się jego sposób postrzegania śmierci. Przestała być czymś przygnębiającym, a stała się dowodem na wyzwolenie, jakiego doświadczamy.

Tak jest po drugiej stronie

Zdaniem Jackowskiego śmierć jest wyzwoleniem duszy z ciała, która nie tylko może obserwować swoich bliskich, ale także oddalać się od Ziemi i odwiedzać inne kręgi rzeczywistości.

"Tak sobie to wyobrażam: umieramy. Czy to w ohydny sposób, długo cierpiąc, czy nagle, co jest bardziej zbawienne (…). Jeżeli jest coś na tamtym świecie – ja nie mam wątpliwości – przestajemy być głodni, przestajemy chcieć, jesteśmy swobodniejsi, możemy fruwać, możemy myślą przenosić się w różne miejsca w mgnieniu oka, w ułamku sekundy, możemy czuć cudzą myśl, możemy przenikać przedmioty, przeszkody. Takie uniwersum, takie możliwości nawet nam w ciele się nie śnią" - powiedział.

Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Jolanta Kwaśniewska zaliczyła sporą wpadkę. Aż trudno było oderwać oczy. Wszystko się nagrało

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W „Faktach” TVN ostro rozprawiono się z Telewizją Polską. Prowadząca program Anita Werner nie zostawiła na stacji suchej nitki. Widzowie otwarli usta

O tym się mówi: Kto może pojawić się na weselu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Iza Krzan postanowiła zabrać głos w sprawie