Jak przypomina portal "Pomponik", Anna Lewandowska raczej stroni od polityki i nie wypowiada się na tematy z nią związane. Nie oznacza to jednak, że nigdy nie zabiera głosu na ten temat. Zdarzyło jej się skomentować między innymi słowa prezesa Kaczyńskiego "o dawaniu w szyję" przez kobiety. Teraz też uznała, że nie może milczeć.

Anna Lewandowska zabiera głos

Anna Lewandowska zamieściła w swoich mediach społecznościowych specjalne nagranie. Cała w bieli żona Roberta Lewandowskiego nawiązała do zbliżających się wyborów parlamentarnych, wskazując, dlaczego warto na nie pójść i oddać głos.

"Kampania wyborcza będzie dominującym tematem w mediach. Usłyszymy mnóstwo, często nierealnych obietnic, będziemy świadkami prania przeróżnych brudów, ataków i propagandy. Będziemy mieli serdecznie dość polityki, ale chcę was przede wszystkim prosić o jedno, nie dajcie się zniechęcić" - powiedziała Anna Lewandowska.

Lewandowska przypomniała, że wybory są dla nas, a nie dla polityków. Zachęciła do głosowania, wskazując, że w naszych rękach leży to, jak będzie wyglądać nasz kraj w kolejnych latach. Zaapelowała o wzięcie udziału w głosowaniu, podkreślając, że powinniśmy to zrobić nie dlatego, że musimy, ale dlatego, że możemy.

Szczególny apel

Lewa zwróciła się ze szczególnym apelem do kobiet, prosząc je, żeby nie zostały tego dnia w domu, tylko wzięły sprawy w swoje ręce i poszły na wybory. Żona naszego napastnika podkreśliła, że ważne jest, aby głosować w zgodzie ze sobą, własnym sumieniem i wyznawanymi wartościami.

Jak sama przyznała, ona zagłosuje w Barcelonie. Zachęciła wszystkich, którzy 15 października będą za granicą, aby nie rezygnowali z prawa głosu.

Co sądzicie o wystąpieniu Anny Lewandowskiej?

To też może cię zainteresować: Magdalena C. może mieć poważne kłopoty. Aktorka już usłyszała prokuratorskie zarzuty. O co jest podejrzana i co jej grozi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kto może pojawić się na weselu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Iza Krzan postanowiła zabrać głos w sprawie

O tym się mówi: Neo-Nówka skomentowała zamieszanie wokół polskich wiz. Artyści nie mają wątpliwości, ich skecz był proroczy