Kiedy dowiedziałam się o tym, poczułam się jakbym dostała ciosem w brzuch. Nasze małżeństwo wydawało się być szczęśliwe, ale teraz zdawało się być na krawędzi załamania. Dlaczego poszedł na urodziny swojego ojca z nią? Przecież mogliby spotkać się gdzie indziej, bez konieczności wspólnego wyjścia.

Siedziałam w naszym pustym domu, czując, że moje serce jest ciężkie od bólu i niepewności. To było dla mnie nie do zniesienia. Zastanawiałam się, czy to oznacza, że nadal mają jakieś uczucia do siebie nawzajem, czy może to był tylko przypadkowy zbieg okoliczności. Ale jedno było pewne - potrzebowałam odpowiedzi.

Kiedy wrócił, postanowiliśmy usiąść i porozmawiać. Mówił, że poszedł na tę uroczystość, ponieważ jego ojciec bardzo pragnął, być razem ze swoją rodziną. Było to ważne dla niego, zwłaszcza w kontekście swoich urodzin. Tłumaczył, że nie ma już żadnych uczuć do swojej byłej żony, ale pozostali w przyjaznych stosunkach ze względu na dzieci, które mieli razem.

To uspokoiło moje serce w pewnym stopniu, ale nadal pozostawałam zakłopotana. Próbowałam zrozumieć, że czasem życie rodzinne ma swoje skomplikowane momenty i trzeba znaleźć kompromisy. Jednak moje emocje były nadal skomplikowane i trudno było mi to wszystko przetrawić.

To też może cię zainteresować: Nie żyje pięciomiesięczne niemowlę. Prokuratura stawia pierwsze zarzuty. Co śledczy ustalili do tej pory

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: https://zycie.news/polska/51831-nie-zyje-pieciomiesieczne-niemowle-prokuratura-stawia-pierwsze-zarzuty-co-sledczy-ustalili-do-tej-pory