Aleksander Milwiw-Baron, znany również jako Baron, to postać niezwykle rozpoznawalna w polskim show-biznesie. Jako członek zespołu Afromental oraz juror w popularnych programach muzycznych "The Voice of Poland" i "The Voice Kids", zdobył serca wielu fanów swoim talentem i osobowością. Jednak w ostatnich dniach to nie jego muzyczne dokonania, lecz osobista historia i rodzina Barona stały się przedmiotem zainteresowania mediów.

Niewielu wiedziało, że Baron ma w swoim życiu rodzinne powiązania z polskim światem sztuki i kultury. Jego brat jest członkiem zespołu jazzowego Pink Freud, a jego ojciec jest uznawanym saksofonistą. To jednak informacja o jego babci, która jest znaną aktorką, przykuła uwagę publiczności.

Babcia Barona to Marlena Milwiw, urodzona we Lwowie, która w swojej bogatej karierze aktorskiej zagrała w licznych produkcjach telewizyjnych i teatralnych. Jej twarz była znana polskim widzom, a jej talent aktorski doceniany przez branżę rozrywkową. Marlena Milwiw wystąpiła między innymi w takich filmach jak "Wyjście awaryjne," "Och, Karol," "Warto kochać," czy "Jak być kochaną." Ponadto, aktorka zagrała także w popularnych serialach, takich jak "Pierwsza miłość" czy "Świat według Kiepskich." Choć jej ostatnia rola na ekranie miała miejsce w 2011 roku w serialu "Licencja na wychowanie," to jej dziedzictwo artystyczne jest nadal żywe w pamięci wielu widzów.

Marlena Milwiw obecnie ma 92 lata i przebywa w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Jest to miejsce, w którym aktorka świetnie się odnajduje, a jej dobra forma i duch młodości imponują nie tylko rodzinie, ale również personelowi domu opieki.

Baron, będąc artystą z krwi i kości, odwiedza swoją babcię regularnie. Ta rodzinna więź jest dla niego niezwykle ważna, a obecność babci Marleny w jego życiu stanowi dla niego źródło inspiracji. W jednym z odcinków programu "The Voice of Poland," Baron nie tylko zaprezentował swoje muzyczne umiejętności, ale także podziękował Justynie Steczkowskiej, komentującej jego występ, za talent aktorski, który - jak sam podkreślił - odziedziczył po swojej babci.

To też może cię zainteresować: Prawda o związku Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badach wyszła na jaw po ponad dekadzie. Tego nikt się nie spodziewał. Nie jest tak kolorowo

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Smutne wieści obiegły światowe media. Odszedł znany i lubiany aktor. Miał zaledwie 43 lata