W świetle jaskrawych reflektorów mediów, gdzie czasami złapanie gwiazdy w nieodpowiednich okolicznościach jest łatwiejsze niż zrobienie sobie herbaty, Daniel Martyniuk stał się jednym z tych, których życie prywatne przewijało się przez tytułowe wiadomości i tabloidy zbyt często. Jednak dzisiaj, 34-letni syn słynnego Zenka Martyniuka, lidera zespołu Akcent, dąży do zapomnienia o swojej przeszłości i skupia się na budowaniu przyszłości u boku nowej wybranki serca.

Daniel Martyniuk nie unikał kontrowersji i krytyki mediów, gdy w przeszłości znalazł się w centrum wielu afer. Z jego nieodpowiedzialnego zachowania próbowali się tłumaczyć zarówno on sam, jak i jego matka, Danuta Martyniuk. Ich rodzinę ogarnęła fala hejtu w sieci, która była trudna do zniesienia. Jednak czas jest najlepszym lekarstwem na rany, a obecnie wydaje się, że Daniel postanowił pozostawić swoje błędy w przeszłości.

"Zaufaj mi, przepraszam za błędy. Każdy z nas popełnia je w swoim życiu" - wyznał Daniel w jednym z wywiadów, próbując zyskać akceptację opinii publicznej. Wydaje się, że młody Martyniuk postanowił skupić się na swoim życiu osobistym i zbudować stabilną przyszłość, tym razem u boku ukochanej Faustyny Jamiołkowskiej.

Daniel i Faustyna znają się od dawna, ale ich relacja miała swoje wzloty i upadki. Po pewnym czasie rozstali się, ale teraz postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę. Daniel oświadczył się Faustynie już w zeszłym roku, ale ich plany ślubne stanęły w miejscu z jednego istotnego powodu.

Otóż Daniel Martyniuk jest obecnie prawnie związany z pierwszą żoną, Eweliną Golczyńską, według przekonań Kościoła. Zanim będzie mógł stanąć przed ołtarzem ze swoją obecną narzeczoną Faustyną, musi unieważnić swoje poprzednie małżeństwo. To komplikuje plany zakochanych, ale Faustyna pozostaje wierną i wyrozumiałą partnerką.

"Faustynie marzy się biała suknia z welonem. Jednak podchodzi do tego bardzo spokojnie" - zdradził znajomy pary w rozmowie z "Twoim Imperium". Wszystko wskazuje na to, że narzeczona Daniela Martyniuka rozumie, że ślub to nie tylko wielka impreza, ale przede wszystkim świadome przyrzeczenie i życie, które rozkwita po nim.

Jednak, pomimo trudności i oczekiwania na unieważnienie poprzedniego małżeństwa, Daniel Martyniuk i Faustyna Jamiołkowska pozostają razem, gotowi podjąć nowy etap w swoim życiu. Martyniuk zmienił się pod wpływem swojej ukochanej i jej podejścia do życia, miłości i pieniędzy. Teraz są gotowi skierować swoją uwagę na przyszłość i wspólnie pokonywać przeszkody, które stoją na drodze do ich szczęśliwego związku małżeńskiego.

To też może cię zainteresować: Tomasz Komenda przerywa milczenie na temat choroby. "Leczę się, jestem na chemii"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Danuta Holecka zakochała się w żonatym. Niebywałe, jak zaczęło się jej małżeństwo