Andrzeja Precigsa pożegnano podczas wzruszającej uroczystości pogrzebowej. W kaplicy Halpertów na Cmentarzu Ewangelicko-Augsburskim zgromadzili się przyjaciele, rodzina oraz koleżanki i koledzy z planu popularnego serialu "M jak Miłość," z którym aktor związany był przez wiele lat. Jednak to, co wydarzyło się podczas tej smutnej ceremonii, pozostanie w pamięci na zawsze. Żona Andrzeja Precigsa zwróciła się do Katarzyny Cichopek na pogrzebie męża.

Andrzej Precigs, wybitny aktor, znany publiczności przede wszystkim z roli Zbyszka Filarskiego w serialu "M jak Miłość," zmarł nagle, pozostawiając tęskniących za nim przyjaciół, współpracowników i widzów. Pogrzeb aktora zgromadził wielu żałobników, którzy chcieli pożegnać człowieka, który przez lata dostarczał im wiele emocji i wzruszeń na ekranie.

Podczas uroczystości mszy żałobnej, przewodniczący wydarzeniem ksiądz oraz Krzysztof Szuster, aktor i prezes Związku Artystów Scen Polskich, oddali hołd zmarłemu artyście. Szuster podkreślił, jak wielkim talentem i pasją do sztuki odznaczał się Andrzej Precigs, wspominając lata ich wspólnego działania w zawodzie aktora.

Jedną z osób, która była szczególnie poruszona śmiercią aktora, była Katarzyna Cichopek, która na ekranie grała córkę postaci Precigsa. Jej rola Kingi Zduńskiej była jednym z wyjątkowych momentów w historii "M jak Miłość." Jednak to nie tylko praca na planie łączyła ich więź. Andrzej Precigs był także przyjacielem i mentorem Cichopek, zawsze gotowym służyć jej radą i wsparciem.

W dniu śmierci Precigsa, Katarzyna Cichopek poprowadziła wydanie programu "Pytanie na Śniadanie." Po wyemitowaniu krótkiego filmu poświęconego zmarłemu artyście, aktorka wygłosiła krótkie przemówienie, w którym nie ukrywała swojego smutku i wzruszenia:

"Ja chciałabym od siebie tylko dodać, że to był niesamowicie ciepły człowiek, bardzo rodzinny, mój przyjaciel, człowiek, którego poznałam 23 lata temu. Jest mi bardzo przykro. Wyrazy współczucia dla rodziny. Andrzeju, tatusiu, żegnaj," powiedziała Cichopek.

Podczas ceremonii pogrzebowej, rodzina, przyjaciele oraz współpracownicy Andrzeja Precigsa z serialu "M jak Miłość" złożyli wieńce z sentencjami, które oddawały hołd zmarłemu. Katarzyna Cichopek, Marcin i Rafał Mroczek oraz Maciej Kurzajewski przynieśli także wiązanki białych kwiatów, które umieścili na grobie aktora.

Podczas trudnych chwil pogrzebu, Katarzyna Cichopek zyskała wyjątkową chwilę wspomnień, gdy żona zmarłego artysty podziękowała jej za rolę, jaką odegrała w życiu ich rodziny na planie serialu.

"Byłaś jak jego trzecia córeczka," to słowa, które aktorka zapamięta na zawsze. To dowód na to, jak silne więzi mogą łączyć ludzi na planie filmowym, tworząc prawdziwą rodzinę poza kamerami.

To też może cię zainteresować: Chłopiec w Oknie Życia. Rodzice napisali list

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Synoptycy mają pierwsze prognozy. Czy czeka nas powtórka ze słynnej „zimy stulecia”