Nie da się ukryć, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przechodzą w ostatnim czasie trudne chwile. Ataki ze strony Pauliny Smaszcz zaowocowały wytoczonymi specjalistce od PR pozwami sądowymi. W życiu pary wiele się dzieje – zakochani remontują dom dziennikarza, aby móc wspólnie zamieszkać.

Okazuje się, że w sieci znalazły się porażające materiały. Ktoś postanowił zadrwić z Macieja Kurzajewskiego, bazując na jego ogromnej popularności, która przyszła wraz ze związkiem z Katarzyną Cichopek. Dziennikarz przestrzegł swoich fanów. Kurzajewski padł ofiarą oszustwa!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają spore kłopoty. Dziennikarz przekazał ważne informacje i ostrzegł fanów. Gwiazdor na celowniku oszustów!

Jak informuje serwis Pomponik, Maciej Kurzajewski stał się ofiarą oszustwa. Oszuści wykorzystali jego wizerunek i w sieci pojawiły się naprawdę porażające informacje o dziennikarzy. To spreparowane wieści z naprawdę druzgocącym zdjęciem, na którym możemy zobaczyć gwiazdora TVP aresztowanego przez policję.

Oszustwo! Ktoś bezprawnie wykorzystuje mój wizerunek. Przestrzegam przed tego typu wiadomościami, które mogą służyć wyłudzaniu danych wrażliwych. Zawsze w takich sytuacjach proszę zachować czujność – zaapelował do fanów Maciej za pośrednictwem Instagrama.

W materiale znalazł się nagłówek sugerujący, że z jakiegoś powodu czeka go koniec kariery. Kurzajewski ostrzegł internautów przed scamem.

Jak informował portal "Życie News": NAJNOWSZE WIEŚCI O ZAGINIONYM MAŁŻEŃSTWIE Z WARSZAWY. PARA, KTÓRA PORZUCIŁA SYNÓW ZOSTAŁA ZNALEZIONA POZA POLSKĄ. UDAŁO SIĘ ICH NAMIERZYĆ ŚLEDCZYM

Przypomnij sobie: RAFAŁ MROCZEK PRZESZEDŁ POWAŻNY ZABIEG. AKTOR POSTANOWIŁ OPOWIEDZIEĆ O POBYCIE W SZPITALU NA INSTAGRAMIE. INTERNAUTOM NIE SPODOBAŁA SIĘ PEWNA KWESTIA

Portal "Życie News" pisał również: ODWAŻNE WYZNANIE KOBIETY W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. INTERNAUTKA ZDECYDOWAŁA SIĘ ODEBRAĆ ŚWIADECTWO CHRZTU. ODPOWIEDŹ KSIĘDZA POWALIŁA NA KOLANA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MARIAN LICHTMAN BEZ OGRÓDEK O RELACJI EWY KRAWCZYK I KRZYSZTOFA IGORA. MUZYK NIE GRYZŁ SIĘ W JĘZYK. CZY UDA SIĘ POGODZIĆ BLISKICH KRZYSZTOFA KRAWCZYKA