Tragedią, która wydarzyła się na wyspie Kos żyje cała Polska. 27-letnia Anastazja Rubińska została brutalnie zamordowana przez 32-letniego obywatela Bangladeszu. Śledczy badają, czy mężczyzna miał wspólników w zbrodni. Wiadomo już, że próbował nieudolnie zacierać ślady morderstwa. Istnieje również podejrzenie, że wykorzystał dziewczynę. Nie przyznaje się do popełnionego czynu.

Głos w sprawie zabrał chłopak zmarłej Anastazji. Z młodym mężczyzną skontaktował się korespondent „Super Expressu”. Michał nakreślił, co działo się na greckiej wyspie Kos przed tragedią. Chłopak dziewczyny opowiedział o planach, jakie snuli wraz z Anastazją. Mówił również o wielkim sercu swojej dziewczyny, jej miłości do zwierząt i depresji.

Głos w sprawie Anastazji Rubińskiej zabrał chłopak 27-letniej Polki. Michał rzuca nowe światło na wydarzenia z greckiego Kos. Mówi o poważnej chorobie

Partner Anastazji wyjaśnił, że byli w związku od 10 lat, a w planach mieli ślub i założenie rodziny. Przekonuje, że 27-latka była dziewczyną o wielkim sercu – opiekowała się zwierzęta i osobami potrzebującymi. Nie umiała przejść obojętnie nad każdym, kto potrzebuje pomocy. Do wszystkich odnosiła się z szacunkiem i ufała wszystkim.

Mężczyzna opowiedział też o wypadku, którego doświadczyła przed tragedią – mocno poparzyła dłoń w pracy i wpadła w depresję. Niewiele jadła, a Michał podejrzewa, ze sięgnięcie po alkohol było efektem tej sytuacji.

Taka sytuacja mogła spotkać każdego z nas. Proszę osoby, które jej nie znają o wstrzymanie się z negatywnymi opiniami na jej temat, ponieważ jest to bardzo bolesne dla mnie i jej rodziny – wyjaśnił chłopak Anastazji.

Jak informował portal "Życie News": NA JAW WYSZŁY KULISY MAŁŻEŃSTWA ŁUKASZA I EDYTY GOLCÓW. CZŁONKINI GOLEC UORKIESTRY WYJAWIŁA TAJEMNICĘ SWOJEJ RELACJI. STWIERDZIŁA, ŻE SIĘ „MIJAJĄ”

Przypomnij sobie: WIOSNA W ŻYCIU UCZUCIOWYM KASI KOWALSKIEJ. PIOSENKARKA CZEKAŁA NA TO 10 LAT. ZDRADZIŁA TAJEMNICĘ W WYWIADZIE. FANI ARTYSTKI CIESZĄ SIĘ JEJ SZCZĘŚCIEM

Portal "Życie News" pisał również: BULWERSUJĄCE WYDARZENIA W RODZINIE POLSKICH EMIGRANTÓW W LONDYNIE. PRZYJACIÓŁKA 11-LATKI, KTÓRA STRACIŁA ŻYCIE POSTANOWIŁA NAPISAĆ LIST. O CO CHODZI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NAJNOWSZE WIEŚCI O MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ-KRÓLIKOWSKIEJ. AKTORKA ZMAGA SIĘ Z KRYZYSEM WIZERUNKOWYM PRZEZ SYNA. CO WYDARZYŁO SIĘ W DOMU GWIAZDY