Nie da się ukryć, że miłość Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego w ciągu ostatnich tygodni została poddana naprawdę dużej próbie. Para zmaga się z bardzo medialną wojną z Pauliną Smaszcz. Była żona dziennikarza rzuca naprawdę mocnymi oskarżeniami. Gwiazdy wytoczyły już kilka spraw sądowych „kobiecie – petardzie”.

Choć przez długi czas para ukrywała swój związek to w ubiegłym roku wyszło na jaw, że są razem. Osobą, która „pomogła” parze w ujawnieniu łączącej ich relacji była właśnie Paulina Smaszcz, która pokusiła się o kilka kąśliwych uwag pod adresem zakochanych. Widzowie TVP dość dobrze przyjęli związek prezenterów „PnŚ”, przeciwnie do Smaszcz, która od miesięcy nie ustaje w atakowaniu byłego męża i jego nowej wybranki.

Związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego wisi na włosku? Para ma przechodzić ciężkie dni ze względu na ataki Pauliny Smaszcz. Co się dzieje?

Para remontuje dom dziennikarza, wspólnie pracują, otrzymali kilka nagród branżowych, wyjeżdżają na wakacje. Jednak zamieszanie wywołane przez Paulinę Smaszcz ma kłaść się cieniem na ich relacji.

Kasia i Maciek przeżywają trudne dni. Jest to próba dla ich związku. Obydwoje mają świadomość, że Paulina wszelkimi sposobami stara się popsuć tę miłość. Jest piekielnie zazdrosna i żądna zemsty. Od każdego ze znajomych słyszą, że mówi o nich złe rzeczy – przekonuje informator portalu „Świat Gwiazd”.

Problem skumulował się po zamieszaniu na Instagramie Pauliny Smaszcz, gdy wyjawiła, że Kasia Cichopek wystosowała pozew. Specjalistka od PR upubliczniła prywatne adresy Anny Muchy czy Joanny Kurskiej.

Jak informował portal "Życie News": NAJNOWSZE WIEŚCI O ZAGINIONYM MAŁŻEŃSTWIE Z WARSZAWY. PARA, KTÓRA PORZUCIŁA SYNÓW ZOSTAŁA ZNALEZIONA POZA POLSKĄ. UDAŁO SIĘ ICH NAMIERZYĆ ŚLEDCZYM

Przypomnij sobie: RAFAŁ MROCZEK PRZESZEDŁ POWAŻNY ZABIEG. AKTOR POSTANOWIŁ OPOWIEDZIEĆ O POBYCIE W SZPITALU NA INSTAGRAMIE. INTERNAUTOM NIE SPODOBAŁA SIĘ PEWNA KWESTIA

Portal "Życie News" pisał również: ODWAŻNE WYZNANIE KOBIETY W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. INTERNAUTKA ZDECYDOWAŁA SIĘ ODEBRAĆ ŚWIADECTWO CHRZTU. ODPOWIEDŹ KSIĘDZA POWALIŁA NA KOLANA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MARIAN LICHTMAN BEZ OGRÓDEK O RELACJI EWY KRAWCZYK I KRZYSZTOFA IGORA. MUZYK NIE GRYZŁ SIĘ W JĘZYK. CZY UDA SIĘ POGODZIĆ BLISKICH KRZYSZTOFA KRAWCZYKA