Niedawno pojawiły się doniesienia o tym, że pięciu znanych prezenterów pożegnało się z programem "Dzień Dobry TVN". Ta wiadomość wzbudziła wiele spekulacji dotyczących potencjalnych nowych prowadzących po wakacjach. Serwis ShowNews.pl podzielił się pierwszymi przypuszczeniami na ten temat.

W czwartek (22 czerwca) TVN za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosił znaczne i poważne zmiany w programie "Dzień Dobry TVN". Na Instagramowym profilu programu przekazano serdeczne podziękowania dla dotychczasowych prowadzących, Anny Kalczyńskiej, Andrzeja Sołtysika i Małgosi Ohme, za ich wspaniałą współpracę, profesjonalizm, uśmiech i otwartość wobec innych ludzi. Oprócz tej trójki, Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Rozenek-Majdan również odchodzą z programu. Stacja zapowiedziała, że jesienią "Dzień Dobry TVN" czekają zmiany, o których będziemy informować wkrótce.

Po ogłoszeniu zwolnień prowadzących w programie "Dzień Dobry TVN", pojawiło się wiele spekulacji dotyczących ich potencjalnych zastępców po wakacjach. Media rozpoczęły szerokie spekulacje na temat nowych twarzy, które mogą objąć prowadzenie programu.

Według informacji przekazanych przez serwis ShowNews.pl, producenci programu "Dzień Dobry TVN" rozważają możliwość przetestowania "drugiego frontu" zespołu, w tym Mateusza Hładkiego i Roberta Stockingera. Chociaż obaj panowie od pewnego czasu są już związani z programem, ich obecność ogranicza się głównie do krótkich wystąpień na żywo.

ShowNews.pl podaje również, że Marzena Rogalska i Aleksandra Kwaśniewska są brane pod uwagę jako potencjalne nowe prowadzące. Marzena Rogalska wcześniej przez wiele lat była związana z TVP, gdzie prowadziła program "Pytanie na Śniadanie". Natomiast Aleksandra Kwaśniewska była częstym gościem w TVN Style, a w kwietniu tego roku zapowiedziano zakończenie jej programu "Miasto Kobiet". Informator portalu wspomniał również o możliwej współpracy z Katarzyną Dowbor, która niedawno zakończyła swoją pracę w Polsacie.

Należy jednak podkreślić, że te informacje są nadal spekulacjami, a ostateczne decyzje dotyczące nowych prowadzących w "Dzień Dobry TVN" jeszcze nie zostały ogłoszone.


Jak informował portal "Życie News":
NA JAW WYSZŁY KULISY MAŁŻEŃSTWA ŁUKASZA I EDYTY GOLCÓW. CZŁONKINI GOLEC UORKIESTRY WYJAWIŁA TAJEMNICĘ SWOJEJ RELACJI. STWIERDZIŁA, ŻE SIĘ „MIJAJĄ”

Przypomnij sobie: WIOSNA W ŻYCIU UCZUCIOWYM KASI KOWALSKIEJ. PIOSENKARKA CZEKAŁA NA TO 10 LAT. ZDRADZIŁA TAJEMNICĘ W WYWIADZIE. FANI ARTYSTKI CIESZĄ SIĘ JEJ SZCZĘŚCIEM

Portal "Życie News" pisał również: BULWERSUJĄCE WYDARZENIA W RODZINIE POLSKICH EMIGRANTÓW W LONDYNIE. PRZYJACIÓŁKA 11-LATKI, KTÓRA STRACIŁA ŻYCIE POSTANOWIŁA NAPISAĆ LIST. O CO CHODZI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NAJNOWSZE WIEŚCI O MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ-KRÓLIKOWSKIEJ. AKTORKA ZMAGA SIĘ Z KRYZYSEM WIZERUNKOWYM PRZEZ SYNA. CO WYDARZYŁO SIĘ W DOMU GWIAZDY