Piotr z Piaseczna zdobył sławę dzięki udziałowi w programie “Sanatorium miłości”, gdzie jako pierwszy kuracjusz publicznie oświadczył się swojej partnerce poznanej w programie. Jednak rozstanie tej pary nastąpiło równie szybko. Niezrażony tym, Piotr szybko znalazł nową partnerkę i obecnie podróżuje po świecie z nią.

Piotr z Piaseczna był jednym z uczestników czwartego sezonu programu “Sanatorium miłości”. Dołączył do show w poszukiwaniu partnerki, która mogłaby towarzyszyć mu w codziennym życiu i podzielać jego pasje. Piotr miał wiele zainteresowań, mimo że pracuje jako kontroler jakości, nie porzucił swojego dawnego zajęcia, jakim było odnawianie i handel antykami. Spędzanie prawie każdego weekendu na targach staroci było dla niego ważnym zajęciem, ale irytowało to Annę, kobietę, którą poznał w programie “Sanatorium miłości”.

Początki związku pomiędzy Piotrem z Piaseczna a Anną z Olsztyna wydawały się obiecujące. Para szybko się polubiła i po kilku tygodniach Piotr zdecydował się oświadczyć Ani. Widzowie programu "Sanatorium miłości" mieli nadzieję, że zobaczą ich ślub, na który zaproszeni zostali wszyscy uczestnicy show. Niestety, po zakończeniu emisji programu Anna i Piotr ujawnili, że plany ślubne zostały odłożone, a rzeczywistość zweryfikowała ich zauroczenie. Anna nie była zadowolona z proponowanego przez Piotra stylu życia.

Krótko po tym, jak Anna opuściła Piaseczno, Piotr znalazł sobie nową towarzyszkę i wyjechali razem na wakacje do Grecji. To było dla Anny zbyt wiele. Zdecydowała się całkowicie zerwać kontakty z Piotrem i publicznie wyrażała swoje oburzenie i złość w mediach.


Jak informował portal "Życie News":
NA JAW WYSZŁY KULISY MAŁŻEŃSTWA ŁUKASZA I EDYTY GOLCÓW. CZŁONKINI GOLEC UORKIESTRY WYJAWIŁA TAJEMNICĘ SWOJEJ RELACJI. STWIERDZIŁA, ŻE SIĘ „MIJAJĄ”

Przypomnij sobie: WIOSNA W ŻYCIU UCZUCIOWYM KASI KOWALSKIEJ. PIOSENKARKA CZEKAŁA NA TO 10 LAT. ZDRADZIŁA TAJEMNICĘ W WYWIADZIE. FANI ARTYSTKI CIESZĄ SIĘ JEJ SZCZĘŚCIEM

Portal "Życie News" pisał również: BULWERSUJĄCE WYDARZENIA W RODZINIE POLSKICH EMIGRANTÓW W LONDYNIE. PRZYJACIÓŁKA 11-LATKI, KTÓRA STRACIŁA ŻYCIE POSTANOWIŁA NAPISAĆ LIST. O CO CHODZI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NAJNOWSZE WIEŚCI O MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ-KRÓLIKOWSKIEJ. AKTORKA ZMAGA SIĘ Z KRYZYSEM WIZERUNKOWYM PRZEZ SYNA. CO WYDARZYŁO SIĘ W DOMU GWIAZDY