Jak przypomina portal "Pomponik", Colin Farrell był niegdyś związany z Alicją Bachledą-Curuś. Para doczekała się narodzin syna, który zadebiutował u boku ojca w trakcie tegorocznej gali Oscarów. Teraz aktor zdecydował się zmienić nieco swoje życie i podjął ważną decyzję. Kupił nowy dom. Choć z zewnątrz budynek wygląda dość niepozornie, jego wnętrza robią ogromne wrażenie.

Wybory Colina Farrella

Colin Farrell jest jedną z największych gwiazd światowego kina. W Polsce o aktorze sporo mówiło się nie tylko za sprawą jego znakomitych kreacji aktorskich, ale także jego związku z Alicją Bachledą-Curuś. Owocem ich miłości były narodziny syna Henry'ego Tadeusza, z którym gwiazdor pojawił się na ostatniej gali Oscarów.

Decyzja o wprowadzeniu syna na salony nie była jedynym wyborem, przed jakim stanął Farrell. Ostatnio zdecydował się on kupno nowego domu. Choć z zewnątrz nieruchomość wygląda dość skromnie, jej wnętrza robią ogromne wrażenie.

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell/YouTube @Najnowsze Wiadomości 24H
Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell/YouTube @Najnowsze Wiadomości 24H
Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell/YouTube @Najnowsze Wiadomości 24H

Nowy dom Colina Farrella

Nowy dom kupiony przez Farrella zlokalizowany jest w miejscowości Mammoth Lakes (Kalifornia, Stany Zjednoczone). Budynek mieści się w głębi lasu, co sprawia, że aktor nie będzie musiał specjalnie obawiać się natrętnych spojrzeń i będzie mógł się cieszyć prywatnością.

Z zewnątrz dom Colina Farrella nie wygląda szczególnie imponująco. Patrząc na bryłę budynku nie sposób nie odnieść wrażenia, że mamy przed sobą stodołę. Nie można jednak ulec temu wrażeniu, bo licząca sobie 200 metrów kwadratowych budowla w środku ocieka luksusem.

Znajdują się tu 3 sypialnie, przestronny i wygodny salon, kuchnia z zachwycającymi kwarcowymi blatami, a także łazienkę z imponującą wanną. Aktor miał zapłacić za posiadłość 1,3 miliona dolarów.

Zdjęcia nieruchomości możecie zobaczyć tutaj.

Colin Farrell z Henrym Tadeuszem/YouTube @extratv
Colin Farrell z Henrym Tadeuszem/YouTube @extratv
Colin Farrell z Henrym Tadeuszem/YouTube @extratv

Jak podoba się wam nabytek Colina Farrella?

To też może cię zainteresować: Na jaw wyszły kulisy małżeństwa Łukasza i Edyty Golców. Członkini Golec uOrkiestry wyjawiła tajemnicę swojej relacji. Stwierdziła, że się „mijają”

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Mężczyzna spakował rzeczy swojej matki i zawiózł ją do swojej siostry. Dlaczego zdecydował się na taki krok

O tym się mówi: Najnowsze wieści o Tomaszu Kammelu. Uwielbiany przez widzów prezenter mierzy się z zaskakującą decyzją dyrekcji TVP. Czeka go wielka zmiana zawodowa