Paulina Smaszcz od pewnego czasu jest na ustach niemal wszystkich mediów w Polsce. Powodem tego jest niezwykle medialny konflikt między nią a byłym mężem dziennikarki, Maciejem Kurzajewskim i jego obecną partnerką, Katarzyną Cichopek. Smaszcz bardzo często wypowiadała się publicznie na temat kulisów rozstania z dziennikarzem. Maciejowi Kurzajewskiemu dość mocno się wówczas oberwało.

Paulina Smaszcz ponownie zabrała głos w sprawie. W jednym z najnowszych wywiadów przekonywała, że przez całe życie pomagała niemal wszystkim – swojej rodzinie i bliskim męża, budowała domowe ognisko i współtworzyła karierę męża, a na koniec została uznana za „koszt i problem” przez Kurzajewskiego.

Paulina Smaszcz rozpłakała się podczas spotkania z przyjaciółką. Przykre zdarzenie w jednej z warszawskich restauracji zarejestrowali paparazzi. Co się dzieje?

Paulina Smaszcz nie ukrywa, że kwestia byłego małżeństwa nie jest dla niej łatwa, stąd decyzja o rozpoczęciu terapii. Przyznaje, że kontakt z Beatą Marciniak dał jej wiele i wyprowadził na prostą. Gwiazda zaprzyjaźniła się z terapeutką.

Kobieta w kryzysie, szukając swojej drogi, ma szansę na dobro, zrozumienie, wysłuchanie, rozmowę o różnych, skrajnych, zaskakujących pomysłach na dalsze życie lub zatrzymanie, tylko z człowiekiem, który sprawia, że czujesz się chciana, akceptowana, wysłuchana, bez opiniowania, oceniania, wciskania w schematy i narzucania własnego zdania – wyjaśniła w poście na Instagramie.

„Super Express” opublikował jednak zdjęcia ze spotkania Smaszcz z terapeutką. Obie panie rozmawiały ze sobą w restauracji. Gwiazda w pewnym momencie rozpłakała się, co wywołało spore zainteresowanie siedzących obok osób.

Jak informował portal "Życie News": MAŁGORZATA ROZENEK ZABRAŁA RADOSŁAWA MAJDANA I NAJMŁODSZEGO SYNA NA MARSZ 4 CZERWCA. FANI GWIAZDY NIE ZOSTAWILI NA NIEJ SUCHEJ NITKI. O CO POSZŁO

Przypomnij sobie: PEWNA KOBIETA WYBRAŁA SIĘ NA ODZIEŻOWE ŁOWY DO SECOND HANDU. GDY ZAJRZAŁA DO KIESZENI PRZYMIERZANEJ MARYNARKI ZDĘBIAŁA. TEGO SIĘ NIE SPODZIEWAŁA

Portal "Życie News" pisał również: NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS ZNANEGO NA ŚWIECIE ARYSTOKRATY. NA PODSTAWIE PORUSZAJĄCEJ HISTORII JEGO ŻYCIA POWSTAŁ UWIELBIANY PRZEZ POLAKÓW FILM. MIAŁ 72 LATA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WIELE OSÓB MOŻE NIEŚWIADOMIE BYĆ POSIADACZAMI NIEMAŁEJ FORTUNY. WYSTARCZY SPRAWDZIĆ BANKNOTY W NASZYCH PORTFELACH. KLUCZEM BĘDZIE NUMER SERYJNY