Jak przypomina portal "Super Express", Jolanta Kwaśniewska obchodziła 3 czerwca swoje 68. urodziny. Była para prezydencka postanowiła spędzić ten wyjątkowy dzień na Mazurach, wypoczywając nad wodą. Zaledwie dzień później Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy rozeszli się każde w swoją stronę. On pojechał do Gdańska, ona do Warszawy, gdzie wzięła udział w marszu, który przeszedł ulicami Warszawy.

Tak Jolanta Kwaśniewska świętowała swoje 68. urodziny

Aleksander Kwaśniewski i jego żona w dniu jej urodzin postanowili wybrać się w rejs po jeziorze Dąbrowa Wielka. Pogoda była idealna na taką formę spędzania czasu. Niebo było bezchmurne, świeciło piękne słońce, a do tego wiał lekki wiatr, który przynosił ochłodę.

Aleksander Kwaśniewski zasiadł za sterami motorówki, którą prowadził z prawdziwą wprawą. W tym czasie jego żona Jolanta zażywała słonecznych kąpieli. Nie jest tajemnicą, że Kwaśniewscy uwielbiają spędzać każdą wolną chwilę na Mazurach. Mają tu swoją posiadłość, która znajduje się na 20 hektarowej działce, posiadającej dostęp do jeziora.

Jolanta Kwaśniewska maszerowała ulicami Warszawy

Małżonkowie korzystali z wolnych chwil i ze swojego towarzystwa, bo zaledwie dzień później każde pojechało w inną stronę. Aleksander Kwaśniewski udał się do Gdańska, gdzie promował swoją najnowszą książkę. Jego żona wróciła zaś do Warszawy, gdzie wzięła udział w marszu 4 czerwca.

"Najważniejsza się demokracja. Wolna Polska, wolne sądy. Podzielamy wszystkie te wartości" - powiedziała Jolanta Kwaśniewska w rozmowie z dziennikarzem "Faktów".

Na manifestacji, która zdaniem organizatorów przyciągnęła nawet pół miliona uczestników, pojawiła się również Ola Kwaśniewska, której towarzyszył projektant Łukasz Jemioł.

Ola Kwaśniewska na marszu 4 czerwca/Instagram

Pani Jolancie składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji urodzin.

To też może cię zainteresować: Mężczyzna wypłacał pieniądze z bankomatu. Zainteresowała się nim policja. 25-latek trafił do aresztu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zaskakujące rozwiązanie problemów z rośnięciem ogórków. Wystarczy zmieszać jeden składnik z wodą i podlać krzaki. Sąsiedzi będą zazdrościć nam plonów

O tym się mówi: Boże Ciało 2023 już w najbliższy czwartek. Duchowni wydali kluczową dla milionów wiernych decyzję w sprawie kolejnych dni. Trzeba o tym pamiętać