Jak podaje portal "Super Express", Małgorzata Rozenek-Majdan może wystartować w najbliższych wyborach parlamentarnych, które odbędą się już jesienią. Z informacji przekazanych przez tabloid wynika, że celebrytka mogłaby znaleźć się na liście Koalicji Obywatelskiej.

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan zamieni telewizję na Sejm?

W rozmowie z tabloidem wielu działaczy Koalicji Obywatelskiej potwierdza, że może dojść do dość zaskakującego transferu. Prowadząca "Dzień dobry TVN" Małgorzata Rozenek-Majdan miałaby się znaleźć na listach wyborczych i powalczyć o mandat poselski.

"Spodziewam się i przypuszczam, że wystartuje w wyborach do Sejmu" - przekazał poseł KO Paweł Poncyliusz.

Inna działaczka opozycji wskazuje, że Rozenek-Majdan dała się poznać, jako "pełnokrwista działaczka, społecznica". Iwona Śledzińska-Katarasińska dodaje, że atutem gwiazdy jest również popularność i sympatia, jaką się cieszy.

Małgorzata Rozenek-Majdan/YouTube @Super Express2
Małgorzata Rozenek-Majdan/YouTube @Super Express2
Małgorzata Rozenek-Majdan/YouTube @Super Express2

Specjalista o starcie Rozenek-Majdan

Politolog dr Bartłomiej Biskup wskazuje, że start znanej osoby może okazać się dla partii, którą będzie reprezentowała, szansą na zrobienie dobrego wyniku. Ekspert dodaje, że przykład dziennikarzy czy aktorów, którzy zdecydowali się na start, udowadnia, że znane osoby są w stanie pociągnąć listę, szczególnie w słabszych okręgach.

Co ciekawe, Małgorzata Rozenek-Majdan nie byłaby w swojej rodzinie pierwszą osobą, która zajęłaby się polityką. Jej ojciec, Stanisław Kostrzewski przez wiele lat był skarbnikiem Prawa i Sprawiedliwości. Także mąż celebrytki zasiadał w sejmiku województwa zachodniopomorskiego. Radosław Majdan dostał się tam z list Platformy Obywatelskiej.

Małgorzata Rozenek-Majdan/YouTube @TVN Style
Małgorzata Rozenek-Majdan/YouTube @TVN Style
Małgorzata Rozenek-Majdan/YouTube @TVN Style

Co sądzicie o potencjalnym starcie Małgorzaty Rozenek-Majdan w nadchodzących wyborach parlamentarnych?

To też może cię zainteresować: Wyjątkowe zdjęcie rodziny Clarke'ów obiegło media. Rodzina pięcioraczków prawie w komplecie. Brakuje tylko jednej osoby

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zaskakujące rozwiązanie problemów z rośnięciem ogórków. Wystarczy zmieszać jeden składnik z wodą i podlać krzaki. Sąsiedzi będą zazdrościć nam plonów

O tym się mówi: Nie ma już wśród nas znanego na świecie arystokraty. Na podstawie poruszającej historii jego życia powstał uwielbiany przez Polaków film. Miał 72 lata