Dla Ewy Błaszczyk 2000 rok był chyba najtrudniejszym w życiu. W lutym nagle zmarł ukochany mąż aktorki, Jacek Janczarski. Powodem był tętniak aorty. Po zaledwie trzech miesiącach aktorka musiała zmierzyć z kolejną ogromną tragedią. W maju Ola Janczarska zapadła w śpiączkę po tym jak zachłysnęła się po połknięciu tabletki. Aktorce i siostrze Oli, Mariannie świat wywrócił się do góry nogami.

Walka o wybudzenie Aleksandry ze śpiączki i jej powrót do zdrowia trwa od ponad 20 lat. W mózgu Oli doszło do nieodwracalnych zmian. Po dramatycznym w skutkach wypadku u dziewczynki zdiagnozowano stan wegetatywny oraz spastyczny niedowład czterokończynowy. Ta sytuacja zmieniła życie Ewy Błaszczyk na zawsze.

Aktorka postanowiła zacząć działać charytatywnie – uruchomiła fundację „Akogo?” i za jej sprawą powstała słynna klinik Budzik.

Ola Janczarska została poddana rezonansowi magnetycznemu. Ewa Błaszczyk udzieliła wywiadu. Aktorka opowiedziała o wynikach badania. To zdumiewające!

Córce Ewy Błaszczyk kilka lat temu wszczepiono specjalny stymulator mózgu i okazuje się, że znajdująca się w śpiączce młoda kobieta zaczęła okazywać oznaki poprawy stanu.

W czynnościowym rezonansie magnetycznym widać, że na przykład odzywają się płaty czołowe, a więc coś się poprawia, nie psuje. Gdyby się okazało, że coś możemy odbudować w tych neuronach, to by była wielka sprawa – powiedziała Ewa Błaszczyk w rozmowie z portalem Newseria Lifestyle, cytowana przez "Super Express".

Jak informował portal "Życie News": BYŁA ŻONA MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO ZNALAZŁA SIĘ W SPORYCH FINANSOWYCH TARAPATACH. TAKIEGO OBROTU SPRAW NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. WISI WIDMO BANKRUCTWA

Przypomnij sobie: NIEWIELE OSÓB WIE, KIM JEST I CZYM SIĘ ZAJMUJE SIOSTRA MICHAŁA SZPAKA. MARLENA MOŻE POCHWALIĆ SIĘ WIELKIM TALENTEM. HUCZAŁ O NIEJ CAŁY POLSKI INTERNET

Portal "Życie News" pisał również: REKORDOWA CENA NA MONETĘ Z PRL-U. JESZCZE 50 LAT TEMU MOŻNA BYŁO JĄ ZNALEŹĆ NIEMAL W KAŻDYM DOMU. ILE MOŻNA ZA NIĄ DOSTAĆ NA RYNKU KOLEKCJONERSKIM

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: METEOROLODZY NIE MAJĄ DLA NAS DOBRYCH INFORMACJI. AURA ZMIENI SIĘ NAGLE W CIĄGU ZALEDWIE KILKUNASTU GODZIN. PROGNOZA POGODY NA CZERWIEC ROZCZAROWUJE