Ta sprawa wstrząsnęła milionami ludzi na świecie. Historia małżeństwa Barnett ze Stanów Zjednoczonych jest naprawdę porażająca, a małżonkowie przedstawili swoją powalającą na kolana sytuację ku przestrodze. Para postanowiła bowiem rozpocząć proces adopcyjny – zależało im na tym, aby zapewnić bezpieczny dom potrzebującej pomocy sierocie. Małżonkowie byli już rodzicami trojga dzieci, jednak starania o czwartą pociechę nie dawały rezultatów.

W ten sposób para zdecydowała się na wyjazd na Florydę, gdzie w maju 2010 roku poznali pochodzącą z Ukrainy Natalię Gracę. Para usłyszała, że dziewczynka ma 6 lat i cierpi na karłowatość. Niepełnosprawność dziecka nie była jednak dla nich przeszkodą. Wówczas nie spodziewali się, jak przerażającą prawdę ukrywa Natalie.

Amerykańskie małżeństwo zdecydowało się na adopcję dziewczynki z Ukrainy. Po czasie na jaw wyszły zdumiewające fakty. Ich córka okazała się być dorosłą kobietą!

Jak wyjaśnia serwis Pomponik, para finalnie adoptowała Natalie w listopadzie 2010 roku. Jednak po jakimś czasie Michael i Kristine zaczęły podejrzewać, że coś jest nie tak. Kobieta podczas kąpieli odkryła, że Natalie ma w deklarowanym przez ośrodek adopcyjny wieku 6 lat włosy łonowe. Po tej sytuacji Kristine zaczęła obserwować dziewczynkę i wkrótce zauważyła, że Natalie spędza czas głównie z nastolatkami, a nie dziećmi w swoim wieku. Okazało się też, że nie mówi po ukraińsku.

Adopcyjna matka postanowiła sprawdzić, ile Natalie ma lat i po badaniu gęstości kości wyszło na jaw, że ma najpewniej 14 lub więcej lat. Po roku od adopcji dziewczyna stała się bardzo agresywna wobec rodziny. Po tym, jak para postanowiła skierować się wraz z adoptowaną córką do terapeuty dziewczyna przyznała, że ma 18 lat. I to miało być kłamstwem, gdyż Barnettowie ustalili, że urodziła się 4 września 1989 roku – w chwili adopcji miała zatem 21, a nie 6 lat.

Para zadbała o bezpieczeństwo córki, wynajmując jej mieszkanie, a sami przenieśli się do Kanady. W 2014 roku Natalię eksmitowano z mieszkania i szybko zajęli się nią Antwon i Cynthia Bishop-Mans. Postanowili złożyć do sądu wniosek o zmianę roku urodzenia na 2003 roku. W 2019 roku dziennikarze „MailOnline” zdecydowali się odnaleźć matkę Natalii – kobieta mieszkała w Mikołajewie na Ukrainie. Kobieta potwierdziła, że urodziła dziewczynkę w 2003 roku, zatem w chwili adopcji Natalia była dzieckiem.

Barnettowie po kilku latach rozstali się, a do sądu wpłynął akt oskarżenia o zaniedbanie córki. Oboje zgodnie stwierdzili, że zostali oszukani. Po czasie Michael wyjawił, że to była żona kłamała w sprawie wieku adoptowanej córki. Para nie została jednak skazana – oboje zmienili jej wiek przed porzuceniem. W ten sposób ochronili się, dzięki znajomości prawa.

Jak informował portal "Życie News": JOANNA KURSKA PO RAZ PIERWSZY POCHWALIŁA SIĘ PIERWORODNYM SYNEM. UKOCHANA JACKA KURSKIEGO ŚWIĘTOWAŁA DZIEŃ MATKI W WYJĄTKOWYCH OKOLICZNOŚCIACH

Przypomnij sobie: PORAŻAJĄCE WYDARZENIA W JEDNYM Z POLSKICH SZPITALI. NIESPODZIEWANIE ODESZŁA MŁODA KOBIETA W CIĄŻY. RODZINA CIĘŻARNEJ OD RAZU POWIADOMIŁA PROKURATURĘ

Portal "Życie News" pisał również: KOBIECIE NIE POZOSTAŁO NIC INNEGO JAK ODRZUCIĆ ZAPROSZENIE NA ŚLUB. ABSURDALNE ŻĄDANIE PANNY MŁODEJ PRZELAŁO CZARĘ GORYCZY. JAK MOGŁA TAK POWIEDZIEĆ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MĘŻCZYZNA ROBIŁ PORZĄDKI NA STRYCHU I CHCIAŁ POZBYĆ SIĘ STAREJ KANAPY. GDY WZIĄŁ SIĘ DO ROZMONTOWANIA MEBLA USŁYSZAŁ DŹWIĘK. ZAREAGOWAŁ NATYCHMIAST