Jak przypomina portal "Pomponik", Elżbieta Czabator wzięła udział w programie "Rolnik szuka żony". Uczestniczka nie ukrywała, że wybór, jakiego dokonała, nie okazał się szczęśliwy. Rozstała się z wybrankiem i przez dłuższy czas była singielką. Ostatnio na jej profilu pojawiło się zdjęcie, które wywołało lawinę plotek - tym większą, że Ela znalazła się w objęciach uczestnika "Sanatorium miłości".

Elżbieta Czabator i druga połowa

Elżbietę Czabator widzowie mieli okazję poznać w 8 edycji programu "Rolnik szuka żony". Rolniczka oddała wówczas serce Markowi. Niestety ich historia nie miała szczęśliwego zakończenia. Jak przyznała, mężczyźnie zależało nie na miłości, ale darmowego lokum. Dodawała, że kiedy zgasły światła Kamer, jej wybranek zmienił się nie do poznania.

Uczestniczka miłosnego show TVP zamieściła w swoich mediach społecznościowych zdjęcia ze spotkania z uczestnikami "Sanatorium miłości". Rolniczka nie ukrywała, że śledzi losy kuracjuszy, a nawet przyznawała, że chciałaby wziąć udział w miłosnym show.

Lawina komentarzy

Uwagę fanów przykuło szczególnie jedno ze zdjęć. Na fotografii Elżbieta Czabator czule przytula Piotra Huberta Langforta, który brał udział w 4. edycji "Sanatorium miłości". Pod postem pojawiła się masa komentarzy.

Wielu internautów jest zdania, że Elżbieta i Piotr do siebie pasują. "Ale byście byli fajną parą. Chyba że już jesteście...", "Pasujecie do siebie. Chyba będzie z tego coś więcej" - to tylko część z komentarzy sympatyków uczestników miłosnych programów TVP.

Podzielacie te opinie?

To też może cię zainteresować: Prokuratura zabrała głos w sprawie badań psychiatrycznych Tomasza Lisa. Podano powód, dla którego dziennikarz musiał się im poddać

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Część Polaków może liczyć na dodatkowe wsparcie finansowe. Nowe świadczenie zostało już uchwalone. Kto będzie mógł z niego skorzystać

O tym się mówi: Była żona Michała Wiśniewskiego znalazła się w sporych finansowych tarapatach. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. Wisi widmo bankructwa