Jak przypomina portal "Pomponik", zespół braci Golców wystąpił na Polsat Sopot Hit Festiwal. Przy okazji wydarzenia muzycy udzielili wielu wywiadów. W trakcie jednej z rozmów poruszony został temat dzieci Golców. Artyści zdecydowali się potwierdzić plotki, które krążyły od dawna. Poznajcie szczegóły!

Golec u'Orkiestra na scenie od lat

Golcowie obecni są na polskiej scenie muzycznej od lat. Kolejne pokolenia bawią się przy granych przez nich utworach. Nie zabrakło ich również na sopockiej scenie, w trakcie festiwalu organizowanego przez stację Polsat.

Bracia Golcowie dość oszczędnie dzielą się szczegółami dotyczącymi ich życia prywatnego. Łukasz i Edyta Golcowie nie tylko razem koncertują, ale także wychowują wspólnie troje dzieci. Paweł i Katarzyna doczekali się dwóch córek. Starsza z nich, Maja, jakiś czas temu była bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

Rok temu ograniczyła swoją działalność w social mediach, choć nadal zdarza się jej prezentować swoje umiejętności wokalne. Okazuje się, że nie tylko Maja może się pochwalić talentem muzycznym.

Golcowie potwierdzili to, o czym spekulowano od dawna

W rozmowie z portalem "Plotek" bracia przyznali, że także ich dzieci mogą pochwalić się talentem muzycznym. "Śpiewają, grają, poszły w stronę muzyczną. Widać, że jest iskra w tym wszystkim. Kibicujemy im z całego serca" - powiedział Paweł Golec, dodając jednak, że na razie, chcą, żeby ich dzieci skoncentrowały się na nauce.

Łukasz Golec zdradził również, że ich dzieci miały okazję wystąpić przed szeroką publicznością nie tylko tu w kraju, ale także poza jego granicami. Golcowie dodali, że zamierzają pomóc swoim dzieciom w spełnieniu marzeń o karierze.

Bracia Golcowie/YouTube @Telewizja TVT
Bracia Golcowie/YouTube @Telewizja TVT
Bracia Golcowie/YouTube @Telewizja TVT

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: Edyta i Łukasz Golcowie zdradzili nietypowy sekret ich relacji. Niektórych może zdziwić

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kobiecie nie pozostało nic innego jak odrzucić zaproszenie na ślub. Absurdalne żądanie panny młodej przelało czarę goryczy. Jak mogła tak powiedzieć

O tym się mówi: Joanna Kurska po raz pierwszy pochwaliła się pierworodnym synem. Ukochana Jacka Kurskiego świętowała Dzień Matki w wyjątkowych okolicznościach