Zespół Golec uORkiestra jest jednym z najpopularniejszych zespołów w Polsce. Para bliźniaków od lat zachwyca nas swoimi piosenkami. Razem z mężczyznami w zespole grają także ich małżonki. Łukasz i Edyta podzieli się z nami sekretem swojego małżeństwa.

Edyta Golec postanowiła szczerze o powiedzieć o tym, co sądzi na temat udanych relacji. Jak wyznała najważniejszą kwestią w tym, żeby małżeństwo trwało jest to, by dawać sobie przestrzeń. Nie chodzi tylko o to aby za soba za tęsknić. O co jeszcze?

Edyta i Łukasz są udany małżeństwem ponad 20 lat. To niezwykle imponujące biorąc pod uwagę współczesny show biznes. Para z pewnością może podzielić się swoimi sekretami na udaną relację.

"Mamy dla siebie takie chwile prywatności. Mąż ma swój świat, ja nie wchodzę w jego świat. Ma chwilę dla siebie, czy nawet jak pracuje sam w studiu. Generalnie jak jesteśmy poza trasą, każdy pracuje w swoim biurze. Nie wchodzimy do siebie, staramy się po prostu uszanować swoją prywatność" - wyznała w rozmowie z Pomponikiem.

Kobieta twierdzi, że dawanie sobie przestrzeń w związku jest kluczowe. Nie ukrywam że kocha wspólne wypady z koleżankami i wyjazdy z córką.


Jak informował portal "Życie News": ŁAMIĄCE SERCE ODKRYCIE PO ZAKUPACH W LUMPEKSIE. KOBIETA KUPIŁA KURTKĘ Z DRUGIEJ RĘKI I NIE WIERZYŁA W TO, CO ZNALAZŁA W ŚRODKU. ŁZY CISNĄ SIĘ DO OCZU

Przypomnij sobie: JOANNA OPOZDA MA NIE LADA ORZECH DO ZGRYZIENIA. AKTORKA ZOSTAŁA Z WIELKIM PROBLEMEM CAŁKIEM SAMA. KLUCZOWA DLA NIEJ SPRAWA ZDAJE SIĘ NIE MIEĆ KOŃCA

Portal "Życie News" pisał również: RUSZYŁA NOWA EDYCJA PROGRAMU, KTÓRY MA OBNIŻYĆ RACHUNKI ZA ENERGIĘ W POLSKICH GOSPODARSTWACH DOMOWYCH. WIADOMO, JAK ZŁOŻYĆ WNIOSEK W RAMACH „MÓJ PRĄD”

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: PRZYKRE WIEŚCI DLA FANÓW POLSKIEGO FILMU I SERIALU. ODSZEDŁ JEDEN Z NAJBARDZIEJ LUBIANYCH AKTORÓW, ZNANY ZE „ZMIENNIKÓW” I „GRACZYKÓW”. MIAŁ 89 LAT