Jak podaje portal "Pomponik", Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną wizją, która ma się ziścić już w najbliższych miesiącach. Niestety jasnowidz z Człuchowa nie miał dla nas dobrych informacji. Na co dokładni musimy się przygotować?

Krzysztof Jackowski z najnowszą wizją

Krzysztof Jackowski w swoich wizjach dotyka różnych aspektów przyszłości. Ostatnio skoncentrował się na kwestiach związanych z finansami i wysoką inflacją, z jaką mierzymy się od dłuższego czasu.

"Ta inflacja przeobrazi się w taki krach w krajach zachodnich. To się bardzo pogłębi" - stwierdził Krzysztof Jackowski, wskazując, że najgorsze jest dopiero przed nami. Światełkiem w ciemnym tunelu wizji Jackowskiego, jest jego zapowiedź, że być może naszemu krajowi uda się wyjść obronną ręką z dramatycznej sytuacji, w jakiej znajdą się "kraje Zachodu".

Jasnowidz z Człuchowa dodał, że politycy będą starali się zrzucić z siebie odpowiedzialność za krach, wskazując, że wystąpi on w wielu innych państwach. Warto odnotować, że Jackowski jakiś czas temu ogłaszał, że ów krach zacznie się już w kwietniu.

Niebezpieczny czerwiec

Krzysztof Jackowski zapowiadał również, że czerwiec będzie okresem, kiedy poczujemy się mocno zagrożeni. Jego zdaniem ma to być miesiąc, w którym dojdzie do poważnego zaognienia się sytuacji na świecie.

"Będzie tak napięta sytuacja w jakimś punkcie świata, regionie, będzie dawała bardzo poważne obawy do wybuchu wojny, albo wręcz coś wybuchnie" - twierdził jasnowidz.

Krzysztof Jackowski. Źródło: Youtube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski. Źródło: Youtube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski. Źródło: Youtube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

A wy, co sądzicie o kolejnych zapowiedziach Krzysztofa Jackowskiego?

To też może cię zainteresować: Przykre wieści dla fanów polskiego filmu i serialu. Odszedł jeden z najbardziej lubianych aktorów, znany ze „Zmienników” i „Graczyków”. Miał 89 lat

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Joanna Opozda ma nie lada orzech do zgryzienia. Aktorka została z wielkim problemem całkiem sama. Kluczowa dla niej sprawa zdaje się nie mieć końca

O tym się mówi: Ruszyła nowa edycja programu, który ma obniżyć rachunki za energię w polskich gospodarstwach domowych. Wiadomo, jak złożyć wniosek w ramach „Mój Prąd”